JURA filter CLARIS PRO SMART

Neohodnotené
 
 

Filter CLARIS odstraňuje z vody nežiadúce látky a chráni kávovar pred vodným kameňomFiltruje vždy len potrebné množstvo vody. Komunikuje s kávovarom na základe čipu, vymieňa sa tak, až v prípade skutočného opotrebovania. Inteligentný filter CLARIS zaručuje ľahké a rýchle použitie a perfektnú vodu na prípravu kávy

Dostupnosť Skladom
Cena €26,17 bez DPH
€31,40    
Kód tovaru 47/73
Značka JURA
Kategória Čistenie kávovarov
Záruka 2 roky
 

Inteligentné vodné filtre JURA CLARIS SMART

 

Kvalitná voda je rozhodujúca pre chuť pripravovanej kávy, pretože káva je z 98% voda. Voda však obsahuje aj chlór, často sú v nej stopy ťažkých kovov a iných nežiaducich látok. Filter CLARIS, umiestnený priamo vo vodnej nádržke, filtruje pri každej príprave iba požadovanú porciu vody. Vo vodnej nádržke nikdy nezostáva stáť predbežne filtrovaná voda. Filter absorbuje škodlivé nežiaduce látky, zatiaľ čo dôležité fluoridy zostávajú zachované.

Vďaka filtrom CLARIS netreba odvápňovať

 

Pri ohrievaní vody dochádza k usadzovaniu vodného kameňa, čo spomaľuje proces ohrevu, zvyšuje náklady na energiu a z dlhodobého hľadiska môže spôsobiť poruchu kávovaru. Vodný kameň nepriaznivo ovplyvňuje aj kvalitu samotnej kávy. Väčšie množstvo uhličitanu vápenatého dodáva nápoju nepríjemnú pachuť a uberá na sile arómu kávy. Filter CLARIS poskytuje optimálnu ochranu proti usadzovaniu vodného kameňa. Ak teda používate do Vášho kávovaru filtre CLARIS, nemusíte kávovar odvápňovať.

Automatická detekcia filtra

 

Pomocou modernej technológie RFID (RFID = Radio-frequency identification), ktorá zabezpečuje komunikáciu s filtrom, automaticky detekuje prítomnosť filtra aj stav jeho využitie. Zaisťuje tak využitie plnej kapacity filtra aj odovzdanie informácie o nutnosti výmeny. Použitie filtra je vďaka modernej technológii úplne jednoduché.

Filtračná patróna CLARIS Pro SMART je určená pre kávovary

 

Filter Pre SMART možno použiť aj ako náhradu filtra Claris Pre BLUE. Uchytenie, cena aj funkčnosť je rovnaká, kávovar iba nevyužije čip vnútri filtra.

 Aký typ filtra je vhodný pre Váš kávovar nájdete priamo na nádobke na vodu. Najčastejšie býva tento údaj uvedený na uchytenie filtra alebo pätici nádoby.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

      jura_ikona

logo-jura

 O spoločnosti JURA

Držíme krok s meniacimi sa časmi

Už od roku 1931 sa švajčiarska spoločnosť JURA Elektroapparate AG venuje vývoju inovatívnych vysokokvalitných prístrojov pre domácnosť.
Spoločnosť JURA právom patrí medzi priekopníkov v oblasti vývoja kávovarov a prístrojov na výrobu espressa. Už od polovice 80. rokov je jedným z hlavných pilierov pokroku na poli plnoautomatických prístrojov na kávu pre domácnosti. V súčasnosti naša spoločnosť využíva svoje skúsenosti a know-how na vývoj poloprofesionálnych aplikácií v sektore prístrojov pre kancelárie a gastronómiu.
Tradičná švajčiarska značka sa stala globálnym hráčom. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza vo švajčiarskom meste Niederbuchsiten. Spoločnosť JURA je zastúpená v Nemecku, Rakúsku, USA, Veľkej Británii, Austrália, Španielsko, Švédsko a juhovýchodnej Ázii vlastnými predajnými organizáciami a spoločnými podnikmi. V mnohých iných častiach sveta pôsobí JURA na trhu v úzkej spolupráci s distribútormi.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.