JURA D6 Platin

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

 7 druhov nápojov | Platin | SK menu | pre nízku záťaž | šľahač mliečnej peny | inteligentné filtre CLARIS Smart | rotačný ovládač

Dostupnosť Do 2-4 dní
Jednotková cena €749 / 1 ks
Cena €624,17 bez DPH
€749    
Kód tovaru 1560
Značka JURA
Webová stránka značky sk.jura.com/sk
Kategória JURA
Záruka 25 mesiacov
 
 

Funkčnosť a pôžitok z chuti

Intuitívna a rýchla cesta k dokonalej káve – s kávovarom D6 je to hračka. Zrozumiteľný a prehľadne usporiadaný textový displej a systém Easy Cappuccino s otočným tlačidlom robia aj nepredstaviteľné možným. Pri kávovare D6 sme nanovo interpretovali klasický dizajn a doplnili ho o niekoľko kvalitných prvkov. Systém Easy Cappuccino sme vyvinuli v súlade s najnovšími technickými a ergonomickými poznatkami, takže je schopný vaše mliečne špeciality ako cappuccino korunovať ohromujúcou mliečnou penou jemnej konzistencie.

Majstrovská kvalita kávy

Skvelé inovácie zaručujú prípravu šiestich kávových špecialít na úrovni ako od profesionálneho baristu. Mlynček AromaG2 presviedča svojou zdokonalenou architektúrou rezných uhlov, vďaka ktorej dokáže zrnká kávy zomlieť vždy tak, aby ste mali zakaždým k dispozícii čerstvo a šetrne zomletú kávu s ideálnou hrúbkou mletia. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakcie a umožňuje, aby sa arómy pripravovanej kávy mohli naplno rozvinúť.

Frontálna a jednoduchá filozofia obsluhy

Obsluha pomocou textového displeja a ergonomicky optimalizovaného otočného tlačidla je jednoduchá a intuitívna.

Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) pre automatickú identifikáciu filtra

Filtre na vodu CLARIS zabezpečujú prísun vody optimálnej akosti pre dokonalú chuť kávy. Zároveň chránia automatický kávovar pred vodným kameňom a zbavujú vodu látok, ktoré majú neblahý vplyv na chuť a vôňu (napr. ťažké kovy alebo chlór). Aby mohli používatelia naplno využívať výhody filtra a jeho plnú kapacitu, vyvinula JURA tzv. Inteligentný vodný systém (I.W.S.®). RFID technológia rádiovým signálom navzájom prepája filter a kávovar. Kávovar tak dokáže automaticky zisťovať prítomnosť filtra. Používanie filtra preto ešte nikdy doposiaľ nebolo také jednoduché a bezpečné.

Funkcia horúcej vody Áno
Počet individuálne naprogramovateľných špecialít 7
Automatické prepláchnutie mliečnych ciest Áno
Displej Textový displej
Dĺžka kábla (cca) 1,1 m
Dýza na cappuccino Áno
Energetická efektivita CH 48,5 kWh
Energeticky úsporný režim (E.S.M.©) Áno
Filter CLARIS Filter CLARIS SMART
Frekvencia 50 Hz
Hĺbka 41,5 cm
Hmotnosť 8,7 kg
Hygiena JURA: s certifikátom TÜV Áno
I. W. S. s CLARIS filtrom Áno
Integrované programy preplachovania, čistenia a odvápňovania Áno
Integrovaný program čistenia mliečnych ciest Áno
Inteligentné predhrievanie Áno
Inteligentný predlúhovací aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Kapacita zásobníka zrnkovej kávy 200 g
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Možnosť nastavenia množstva vody pre každý odber Áno
Možnosť nastavenia sily kávy pre každý odber Áno
Možnosť nastavenia tvrdosti vody Áno
Napätie 230 V striedavý prúd
Naprogramovateľné množstvo vody na kávu Áno
Naprogramovateľný čas vypnutia Áno
Objem nádržky na vodu 1,9 l
Otočný ovládač (Rotary Switch) Áno
Počet mlynčekov 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov zrnkovej kávy 1
Príkon 1450 watt
Produkty 1 espresso, 2 espressá, 1 káva, 2 kávy, 1 cappuccino, 1 mliečna pena, horúca voda
Programovateľné úrovne sily kávy 4
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Sieťový zapínač/vypínač Vypínač s nulovou spotrebou energie
Smart Connect Áno
Spotreba v pohotovostnom stave 0 watt
Šírka 28 cm
Technológia jemnej peny JURA Áno
Teplota horúcej vody sa môže programovať v úrovniach 2
Teplota lúhovania sa môže programovať v úrovniach 2
Typ mlynčeka G3
Variabilná lúhovacia jednotka 5 - 16 g
Vysokovýkonné čerpadlo 15 bar
Výška 34,5 cm
Výškovo nastaviteľný výtok na kávu 64 - 110 mm
Výtok na horúcu vodu Áno
Wireless kompatibilita Áno
Zásobník kávového odpadu (max. počet porcii) 16
Zásobník zrnkovej kávy s krytom na ochranu arómy Áno
Kompatibilný s J. O. E. Áno
Sila prúdu 10 amp

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Arsum 9.5.2019 19:15
d3d3Lmthdmlja2Euc2s# ogosera-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-u]ogosera-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ogosera-t ebuumajo
Avatar autora Oqfeq 9.5.2019 19:15
d3d3Lmthdmlja2Euc2s# ixuetieto-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-u]ixuetieto-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-t http://mewkid.net/generic-cialis/#ixuetieto-t oxaxetoj
Avatar autora Zovep 9.5.2019 19:15
d3d3Lmthdmlja2Euc2s# igiidoven-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-u]igiidoven-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-t http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-t http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-t http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-t http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-t http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-t http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-t http://mewkid.net/generic-cialis/#igiidoven-t inekokufe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

   O značke JURA

 

Základné švajčiarske hodnoty

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis - to sú zásadné prvky vzorca DNA značky JURA. Naša švajčiarska spoločnosť je jedinou značkou na celej Zemi, ktorá sa zameriava výhradne na prémiové automatické kávovary na prípravu špecialít a jasne sa vymedzuje ako špecialista v tomto segmente. Kávovary značky JURA sú odjakživa synonymom skvelej výslednej kávy, nekomplikovanej obsluhy a podmanivého dizajnu.

Skvelá výsledná káva 
Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Sledujú pritom cieľ zabezpečiť dokonalú výslednú kávu, ktorá sa vždy čerstvo zomelie a vylúhuje už po stlačení jedného tlačidla. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, reč je o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

Ozaj jednoduchá obsluha 
Kávovary JURA sú zrozumiteľné, nekomplikované a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

Podmanivý dizajn 
Švajčiarsky dizajn a architektúra sa po celom svete tešia vynikajúcej reputácii. JURA kombinuje expresívne, čisté línie s mimoriadne kvalitnými materiálmi, pri výrobe svojich produktov dbá na vysokú presnosť a nekompromisné remeselné spracovanie, vďaka čomu možno výrobky značky JURA považovať za zaujímavé artefakty interiérového dizajnu, ktorých vyžarovanie, výkonnosť a autenticita dodajú ich majiteľom pocit hrdosti, aký pretrvá. Kávovar JURA poteší dokonca i na dotyk, vyvolá v nás príjemné očakávania. 

Trvalá udržateľnosť a ekologická inteligencia 
Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. Práve preto sa JURA špecializuje na automatické kávovary, ktoré pripravujú kávové špeciality individuálne a získavajú si zákazníkov svojou energetickou úspornosťou. Pri ich balení sa snaží taktiež minimalizovať obalový odpad.

Globálny servis 
Kávovary JURA sú trvácne. Dokonca i po dlhých rokoch používania ich možno nechať opraviť v našom servise. Použité súčiastky triedime a recyklujeme. Naším cieľom je šetriť drahocenné suroviny. Je to možné vďaka našej širokej sieti servisných pracovísk, tzv. hospitality centier a autorizovaných servisných stredísk JURA.

Kompletné kávové riešenia pre všetky situácie

Pre domácnosti : Jedinečný dizajn robí z kávovarov atraktívny doplnok každej domácnosti; navyše sa dajú až neuveriteľne ľahko ovládať a zaručujú vždy absolútny pôžitok z kávy.

Pre profesionálne použitie : Všade tam, kde to majú zákazníci, hostia či personál radi, v práci, v kancelárii, v obchodoch, baroch, hoteloch, kaderníctvach atď. – profesionálne kávovary ich odmenia dokonalou kávou. Navyše sa vyznačujú jedinečným pomerom ceny voči výkonu.

 

Chutný zážitok tvorí celý súčet zložiek

Šéfkuchári používajú pre svoje kreácie len tie najlepšie suroviny. Rovnaké tvrdenie platí aj pre kávovary značky JURA. Je to možné, len ak viete prichystať to najlepšie espresso a mliečnu penu ako základné ingrediencie pre široké spektrum dokonalých kávových špecialít.

Jedinečné espresso 
JURA dôsledne zdokonalila proces lúhovania. Revolučný pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakcie kávy pre ristretto a espresso tým, že v krátkych intervaloch pretláča horúcu vodu cez zomletú kávu, čo zaručí dostatok arómy aj pre menšie nápoje. Je jedno, či budete pripravovať tradičné kávy alebo to pojmete ako východiskový bod pre vytváranie zaujímavých kávových nápojov – technológia značky JURA sa postará o unikátny chuťový zážitok

Dokonalé mlieko a mliečna pena 
Inovatívna technológia dýz vie pripraviť jemnú, kompaktnú a súčasne podmanivú mliečnu penu. Tento stroj prepína medzi funkciami mlieko a mliečna pena úplne automaticky. Vďaka možnosti nastaviť teplotu mlieka a mliečnej peny, v čom držíme svetové prvenstvo, máte možnosť vyrábať sofistikované trendové špeciality na úrovni profesionálneho baristu – a postačí Vám pritom stlačiť jedno tlačidlo.

 

Intuitívna obsluha

Automatické kávovary na prípravu špecialít JURA splnia i Vaše najodvážnejšie sny. A to veľmi jednoducho - stlačením jedného tlačidla, alebo dotykom na displeji Vášho smartfónu. Geniálny koncept obsluhy, početné možnosti programovania, aplikácie pre RFID a mobily robia ovládanie absolútne zrozumiteľným a vždy uspokoja aj individuálne túžby.

Vychutnávajte si skvelú kávu už aj zo smartfónu 
Inžinieri spoločnosti JURA opäť revolucionizovali pôžitok z dobrej kávy: vyvinuli aplikáciu, pomocou ktorej dokážete vykonať všetky nastavenia na svojom smartfóne*. Stačí sa Vám potom už len dotknúť svojho mobilného displeja a individuálne prispôsobené špeciality sa začnú pripravovať. Veľmi zmysluplné pritom je, že tieto Vaše osobné preferencie sa ukladajú do aplikácie. Znamená to, že si môžete kedykoľvek pripraviť kávovú špecialitu podľa vlastného gusta na všetkých automatických kávovaroch JURA, ktoré komunikujú cez Smart Connect.

Automatická detekcia filtra 
Najnovšia generácia kávovarov a filtrov dokáže navzájom komunikovať. Filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Prebieha tak automatická detekcia filtra, potrebné nastavenia stroja budú podniknuté automaticky. Používanie filtra sa stalo omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek doteraz.

* K dispozícii aj pre tablety

Dizajn s viacerými oceneniami

Koncepcia dizajnu značky JURA vyžaruje pokoj, silu, starostlivosť, kvalitu a dôslednosť. A to sú hodnoty, pre ktoré sa švajčiarska architektúra i švajčiarsky dizajn tešia skvelej reputácii po celom svete. Aj preto, že automatické kávovary JURA získali bezpočetné množstvo medzinárodných vyznamenaní za dizajn, stali sa skutočnými objektmi interiérového dizajnu. Zvyknú sa považovať za štýlové vyjadrenie dobrého vkusu.

Jasné dizajnové črty 
Značku JURA definuje jej strohý „Cool Nordic Design“ s atletickým vyžarovaním, kombinuje totiž harmonicky napínavé línie s čírymi povrchmi. Ide o hodnotné a vážne dobre premyslené stroje, ktoré prebíjajú letmé trendy svojou trvácnosťou.

Výnimočné materiály 
Stroje vyrobené z vysoko akostných materiálov a za dodržania švajčiarskych štandardov presnosti presviedčajú remeselným spracovaním, vizuálnym dojmom a tiež hmatovými kvalitami. Sú to ozaj elegantné stroje, čo nesklamú.  

Víťaz viacerých ocenení za dizajn 
Dizajn značky JURA zapôsobil dokonca aj na kritický zrak členov medzinárodných porôt na niekoľkých kontinentoch. Sme si istí, že fakt, že tieto kávovary pravidelne vyhrávajú renomované dizajnové súťaže, asi nebude obyčajnou náhodou.

 

jura_ikona

 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.