ENA Micro 90 Silver

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

6 druhov nápojov | SK menu | pre nízku záťaž | kompaktný, dizajnovo vydarený OneTouch kávovar od Jury s P.E.P. preparením, Aroma+ mlynčekom, vysokou výpusťou 

 
Dostupnosť Skladom
Cena za mernú jednotku €929 / 1 ks
Cena €774,17 bez DPH
€929    
Kód tovaru 763
Značka JURA
Kategória JURA
Záruka 25 mesiacov
 

Prvý kávovar na jednu šálku s P.E.P.® na svete

JURA zdokonalila celý proces lúhovania pri príprave malých nápojov od 15 po 80 ml. Výsledkom je, že ENA Micro 90 ponúka nápoje rovnako vysokých štandardov, aké očakávate v ozaj kvalitných kaviarňach. Mlynček AromaG3 melie odteraz dvojnásobne rýchlo, čo zaručí optimálne zomletie kávy s cieľom uchovania čo najplnšej arómy.

Široké spektrum špecialít

ENA Micro 90 však dokáže omnoho viac než len pripravovať dokonalú kávu. Vďaka technológii One Touch vykúzli i také trendové špeciality ako latte macchiato či cappuccino s mliekom alebo mliečnou penou už po stlačení jediného tlačidla. Rovnako jednoducho vie prichystať i porciu mliečnej peny.

Intuitívna obsluha

Zrozumiteľne koncipovaný obslužný modul vyžaruje eleganciu nekomplikovanosti, presviedča decentnými, hladkými tlačidlami. Všetky nastavenia a programové funkcie sa dajú navoliť jednoduchým otočením a stlačením otočného ovládača.

Kompaktná elegancia

ENA Micro 90 ukrýva oslnivú funkcionalitu v naozaj kompaktných rozmeroch. Zaberie teda minimum miesta a vždy zaujme nenútenými, jasnými líniami. Spôsob, akým komunikuje s používateľmi, svedčí o tom, že ju zostrojili odborníci. A aj farebne harmonizuje.

Automatické prepláchnutie mliečnych ciest áno
Displej Textový displej
Dĺžka kábla (cca) 1,1 m
Druhý typ mletej kávy áno
Dýza na cappuccino Dýza na jemnú penu
Energetická efektivita CH 42 kWh
Energeticky úsporný režim (E.S.M.©) áno
Filter CLARIS CLARIS Blue
Frekvencia 50 Hz
Funkcia horúcej vody áno
Hĺbka 44,5 cm
Hmotnosť 9,4 kg
Hygiena JURA: s certifikátom TÜV áno
Integrované programy preplachovania, čistenia a odvápňovania áno
Integrovaný program čistenia mliečnych ciest áno
Inteligentné predhrievanie áno
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) áno
Kapacita jedného zásobníka zrnkovej kávy 125 g
Monitorovaný kryt na ochranu arómy áno
Monitorovaný odkvapkávač áno
Možnosť nastavenia množstva vody pre každý odber áno
Možnosť nastavenia sily kávy pre každý odber áno
Možnosť nastavenia tvrdosti vody áno
Napätie 230 V ~
Naprogramovateľné množstvo vody na kávu áno
Naprogramovateľný čas vypnutia áno
Násypka na mletú kávu áno
Objem nádržky na vodu 1,1 l
Otočný ovládač áno
Počet mlynčekov 1
Počet produktov 6
Počet zásobníkov zrnkovej kávy 1
Príkon 1450 watt
Produkty 1 espresso, 1 káva, 1 cappuccino, 1 latte macchiato, 1 Mliečna pena, Horúca voda
Programovateľné úrovne sily kávy 10
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) áno
Rozoznávanie mletej kávy pre možnosť prípravy inej sorty mletej kávy áno
Sieťový zapínač/vypínač Vypínač s nulovou spotrebou energie
Sila prúdu 10 amp
Spotreba energie 4,7 watt hodín
Spotreba v pohotovostnom stave 0 watt
Šírka 23 cm
Technológia jemnej peny JURA áno
Teplota lúhovania sa môže programovať v úrovniach 2
Termoblokový systém ohrevu 1
Typ mlynčeka G3
Variabilná luhovacia jednotka 6 - 10 g
Vysokovýkonné čerpadlo, 15 barov 15 bar
Výška 32,3 cm
Výškovo nastaviteľný kombinovaný výtok 55 - 138 mm
Výškovo nastaviteľný výtok na horúcu vodu 55 - 138 mm
Výtok na horúcu vodu áno
Zásobník kávového odpadu (max. počet porcií) 10
Zásobník zrnkovej kávy s krytom na ochranu arómy áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

      jura_ikona

logo-jura

 

O značke JURA

 
 

Základné švajčiarske hodnoty

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis - to sú zásadné prvky vzorca DNA značky JURA. Naša švajčiarska spoločnosť je jedinou značkou na celej Zemi, ktorá sa zameriava výhradne na prémiové automatické kávovary na prípravu špecialít a jasne sa vymedzuje ako špecialista v tomto segmente. Kávovary značky JURA sú odjakživa synonymom skvelej výslednej kávy, nekomplikovanej obsluhy a podmanivého dizajnu.

Skvelá výsledná káva 
Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Sledujú pritom cieľ zabezpečiť dokonalú výslednú kávu, ktorá sa vždy čerstvo zomelie a vylúhuje už po stlačení jedného tlačidla. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, reč je o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

Ozaj jednoduchá obsluha 
Kávovary JURA sú zrozumiteľné, nekomplikované a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

Podmanivý dizajn 
Švajčiarsky dizajn a architektúra sa po celom svete tešia vynikajúcej reputácii. JURA kombinuje expresívne, čisté línie s mimoriadne kvalitnými materiálmi, pri výrobe svojich produktov dbá na vysokú presnosť a nekompromisné remeselné spracovanie, vďaka čomu možno výrobky značky JURA považovať za zaujímavé artefakty interiérového dizajnu, ktorých vyžarovanie, výkonnosť a autenticita dodajú ich majiteľom pocit hrdosti, aký pretrvá. Kávovar JURA poteší dokonca i na dotyk, vyvolá v nás príjemné očakávania. 

Trvalá udržateľnosť a ekologická inteligencia 
Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. Práve preto sa JURA špecializuje na automatické kávovary, ktoré pripravujú kávové špeciality individuálne a získavajú si zákazníkov svojou energetickou úspornosťou. Pri ich balení sa snaží taktiež minimalizovať obalový odpad.

Globálny servis 
Kávovary JURA sú trvácne. Dokonca i po dlhých rokoch používania ich možno nechať opraviť v našom servise. Použité súčiastky triedime a recyklujeme. Naším cieľom je šetriť drahocenné suroviny. Je to možné vďaka našej širokej sieti servisných pracovísk, tzv. hospitality centier a autorizovaných servisných stredísk JURA.

Kompletné kávové riešenia pre všetky situácie

Pre domácnosti : Jedinečný dizajn robí z kávovarov atraktívny doplnok každej domácnosti; navyše sa dajú až neuveriteľne ľahko ovládať a zaručujú vždy absolútny pôžitok z kávy.

Pre profesionálne použitie : Všade tam, kde to majú zákazníci, hostia či personál radi, v práci, v kancelárii, v obchodoch, baroch, hoteloch, kaderníctvach atď. – profesionálne kávovary ich odmenia dokonalou kávou. Navyše sa vyznačujú jedinečným pomerom ceny voči výkonu.

 

Chutný zážitok tvorí celý súčet zložiek

Šéfkuchári používajú pre svoje kreácie len tie najlepšie suroviny. Rovnaké tvrdenie platí aj pre kávovary značky JURA. Je to možné, len ak viete prichystať to najlepšie espresso a mliečnu penu ako základné ingrediencie pre široké spektrum dokonalých kávových špecialít.

Jedinečné espresso 
JURA dôsledne zdokonalila proces lúhovania. Revolučný pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakcie kávy pre ristretto a espresso tým, že v krátkych intervaloch pretláča horúcu vodu cez zomletú kávu, čo zaručí dostatok arómy aj pre menšie nápoje. Je jedno, či budete pripravovať tradičné kávy alebo to pojmete ako východiskový bod pre vytváranie zaujímavých kávových nápojov – technológia značky JURA sa postará o unikátny chuťový zážitok

Dokonalé mlieko a mliečna pena 
Inovatívna technológia dýz vie pripraviť jemnú, kompaktnú a súčasne podmanivú mliečnu penu. Tento stroj prepína medzi funkciami mlieko a mliečna pena úplne automaticky. Vďaka možnosti nastaviť teplotu mlieka a mliečnej peny, v čom držíme svetové prvenstvo, máte možnosť vyrábať sofistikované trendové špeciality na úrovni profesionálneho baristu – a postačí Vám pritom stlačiť jedno tlačidlo.

 

Intuitívna obsluha

Automatické kávovary na prípravu špecialít JURA splnia i Vaše najodvážnejšie sny. A to veľmi jednoducho - stlačením jedného tlačidla, alebo dotykom na displeji Vášho smartfónu. Geniálny koncept obsluhy, početné možnosti programovania, aplikácie pre RFID a mobily robia ovládanie absolútne zrozumiteľným a vždy uspokoja aj individuálne túžby.

Vychutnávajte si skvelú kávu už aj zo smartfónu 
Inžinieri spoločnosti JURA opäť revolucionizovali pôžitok z dobrej kávy: vyvinuli aplikáciu, pomocou ktorej dokážete vykonať všetky nastavenia na svojom smartfóne*. Stačí sa Vám potom už len dotknúť svojho mobilného displeja a individuálne prispôsobené špeciality sa začnú pripravovať. Veľmi zmysluplné pritom je, že tieto Vaše osobné preferencie sa ukladajú do aplikácie. Znamená to, že si môžete kedykoľvek pripraviť kávovú špecialitu podľa vlastného gusta na všetkých automatických kávovaroch JURA, ktoré komunikujú cez Smart Connect.

Automatická detekcia filtra 
Najnovšia generácia kávovarov a filtrov dokáže navzájom komunikovať. Filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Prebieha tak automatická detekcia filtra, potrebné nastavenia stroja budú podniknuté automaticky. Používanie filtra sa stalo omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek doteraz.

* K dispozícii aj pre tablety

 

Dizajn s viacerými oceneniami

Koncepcia dizajnu značky JURA vyžaruje pokoj, silu, starostlivosť, kvalitu a dôslednosť. A to sú hodnoty, pre ktoré sa švajčiarska architektúra i švajčiarsky dizajn tešia skvelej reputácii po celom svete. Aj preto, že automatické kávovary JURA získali bezpočetné množstvo medzinárodných vyznamenaní za dizajn, stali sa skutočnými objektmi interiérového dizajnu. Zvyknú sa považovať za štýlové vyjadrenie dobrého vkusu.

Jasné dizajnové črty 
Značku JURA definuje jej strohý „Cool Nordic Design“ s atletickým vyžarovaním, kombinuje totiž harmonicky napínavé línie s čírymi povrchmi. Ide o hodnotné a vážne dobre premyslené stroje, ktoré prebíjajú letmé trendy svojou trvácnosťou.

Výnimočné materiály 
Stroje vyrobené z vysoko akostných materiálov a za dodržania švajčiarskych štandardov presnosti presviedčajú remeselným spracovaním, vizuálnym dojmom a tiež hmatovými kvalitami. Sú to ozaj elegantné stroje, čo nesklamú.  

Víťaz viacerých ocenení za dizajn 
Dizajn značky JURA zapôsobil dokonca aj na kritický zrak členov medzinárodných porôt na niekoľkých kontinentoch. Sme si istí, že fakt, že tieto kávovary pravidelne vyhrávajú renomované dizajnové súťaže, asi nebude obyčajnou náhodou.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.