Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

5 druhov nápojov | Piano Black | pre strednú záťaž | možnosť rozšírenia o ďalšie nápoje pomocou Smart Connect | inteligentné filtre CLARIS Smart  | displej so symbolmi špecialista na ČIERNU KÁVU

Dostupnosť Do 2-4 dní
Jednotková cena €649 / 1 ks
Cena €540,83 bez DPH
€649    
Kód tovaru 2105
Značka JURA
Webová stránka značky sk.jura.com/sk
Kategória JURA
Záruka 2 roky
 

JURA D4 - kávovar pre milovníkov klasického espressa

JURA vychádza uvedením modelu JURA D4 v ústrety všetkým milovníkom klasickej kávy a  jednoduchého čistého dizajnu. JURA D4 je "dospelý" kávovar určený na výrobu klasických kávových nápojov. Takzvane "Coffee Only" kávovar. Prístroj teda nepodporuje výrobu mliečnych špecialít.

Ak hľadáte jednoduchý, dizajnovo čistý, robustný a na údržbu nenáročný prístroj iba na kávu, ktorý už disponuje veľkou 16 g sparovacou jednotkou, kávovar JURA D4 je tým pravým prístrojom pre Vás.

JURA D4

 

Skvelá káva predovšetkým

Kvalitný G2 mlynčekvariabilná sparovacia jednotka s rozsahom 5 -16 g, pulzný extrakčný systém P.E.P., ktorý rozdelí extrakciu na malé pulzy a zabezpečí plnú chuť i bohatú penu, predsparenie namletej kávy a mnoho ďalšieho. Všetko to je zárukou skvele chutiacej kávy.

JURA D4

 

Ľahká obsluha

Vďaka jednoduchému ovládaniu pomocou tlačidiel so symbolmi ľahko pripravíte espresso i kávu. Vďaka rotačnému ovládaču jednoducho vyrobíte horúcu vodu. Kávové nápoje je možné vďaka veľkej sparovacej jednotke pripravovať po dvoch.

JURA D4

 

Základom skvelej kávy je dobrá voda

Vďaka filtračným patrónam CLARIS Smart a inteligentnému vodnému systému I.W.S. je zabezpečený prísun kvalitne ošetrenej vody do sparovacej jednotky kávovaru JURA D4. I preto pripravujú kávovary JURA s týmto systémom tak skvelú kávu. Filtračná patróna je vybavená čipom, vďaka ktorému komunikuje s kávovarom a je zaručený optimálny čas výmeny filtra. Veľkou výhodou tohoto systému je i to, že v prípade včasnej výmeny filtra nie je potrebné kávovar odvápňovať.

JURA D4

 

Možnosti vylepšenia

Doplnením kávovaru o JURA Smart Connector výrazne zväčšíte potenciál prístroja. Vďaka ovládaniu pomocou aplikácie JURA (J.O.E.®) ste schopní rozšíriť portfólio nápojov o ristretto, espresso doppio a lahodne ľahké lungo Barista a caffè Barista. Všetky tieto nápoje možno samozrejme pripravovať po dvoch. Ide o voliteľné príslušenstvo, ktoré sa dá samostatne dokúpiť.

 

Hlavné výhody kávovaru JURA D4:

  • mlynček AromaG2  pre šetrné pomletie VŽDY Z ČERSTVÝCH kávových zŕn
  • Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) pre prípravu 2 čiernych kávových špecialít naraz
  • impulzný extrakčný proces (P.E.P.®) pre dokonalé preparenie kávy
  • CLARIS Smart a inteligentný vodný systém (I.W.S.®), ktoré zabezpečujú dokonalú filtráciu presnej dávky vody a výmenu podľa skutočného používania, kávovar vďaka týmto filtrom nie je potrebné odvápňovať
  • displej so symbolmi
  • možnosť doplnenia o Smart Connector, a tým rozšírenie o ďalšie nápoje a doplnkové nastavenie
  • 5 individuálnych nápojov
Displej Displej so symbolmi
Dĺžka kábla (cca) 1,1 m
Energeticky úsporný režim (E.S.M.©) Áno
Filter CLARIS CLARIS Smart
Hĺbka 41,5 cm
Hmotnosť 8,4 kg
Hygiena JURA: s certifikátom TÜV Áno
Integrované programy preplachovania, čistenia a odvápňovania Áno
Inteligentný predlúhovací aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Možnosť nastavenia množstva vody pre každý odber Áno
Napätie 230 V ~ / 1450 W
Naprogramovateľný čas vypnutia Áno
Násypka na mletú kávu Áno
Objem nádržky na vodu 1,9 l
Produkty Espresso, 2 x Espresso, Káva, 2 x Káva, Horúca voda
Programovateľné úrovne sily kávy 3
Spotreba v pohotovostnom stave 0 watt
Šírka 28 cm
Teplota lúhovania sa môže programovať v úrovniach 2
Typ mlynčeka Multi-level AromaG2 grinder
Variabilná lúhovacia jednotka 5 - 16 g
Výška 34,5 cm
Výškovo nastaviteľný výtok na kávu 64 - 110 mm
Bean container holding capacity 200 g
Kompatibilný s J.O.E.® áno
Monitorovaný kryt na ochranu arómy áno
Počet produktov 5
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) áno
Termoblokový systém ohrevu 1
Vysokovýkonné čerpadlo, 15 bar 1
Zásobník kávového odpadu (max. počet porcií) 16
Zero-Energy Switch or power switch áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

   O značke JURA

 

Základné švajčiarske hodnoty

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis - to sú zásadné prvky vzorca DNA značky JURA. Naša švajčiarska spoločnosť je jedinou značkou na celej Zemi, ktorá sa zameriava výhradne na prémiové automatické kávovary na prípravu špecialít a jasne sa vymedzuje ako špecialista v tomto segmente. Kávovary značky JURA sú odjakživa synonymom skvelej výslednej kávy, nekomplikovanej obsluhy a podmanivého dizajnu.

Skvelá výsledná káva 
Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Sledujú pritom cieľ zabezpečiť dokonalú výslednú kávu, ktorá sa vždy čerstvo zomelie a vylúhuje už po stlačení jedného tlačidla. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, reč je o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

Ozaj jednoduchá obsluha 
Kávovary JURA sú zrozumiteľné, nekomplikované a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

Podmanivý dizajn 
Švajčiarsky dizajn a architektúra sa po celom svete tešia vynikajúcej reputácii. JURA kombinuje expresívne, čisté línie s mimoriadne kvalitnými materiálmi, pri výrobe svojich produktov dbá na vysokú presnosť a nekompromisné remeselné spracovanie, vďaka čomu možno výrobky značky JURA považovať za zaujímavé artefakty interiérového dizajnu, ktorých vyžarovanie, výkonnosť a autenticita dodajú ich majiteľom pocit hrdosti, aký pretrvá. Kávovar JURA poteší dokonca i na dotyk, vyvolá v nás príjemné očakávania. 

Trvalá udržateľnosť a ekologická inteligencia 
Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. Práve preto sa JURA špecializuje na automatické kávovary, ktoré pripravujú kávové špeciality individuálne a získavajú si zákazníkov svojou energetickou úspornosťou. Pri ich balení sa snaží taktiež minimalizovať obalový odpad.

Globálny servis 
Kávovary JURA sú trvácne. Dokonca i po dlhých rokoch používania ich možno nechať opraviť v našom servise. Použité súčiastky triedime a recyklujeme. Naším cieľom je šetriť drahocenné suroviny. Je to možné vďaka našej širokej sieti servisných pracovísk, tzv. hospitality centier a autorizovaných servisných stredísk JURA.

Kompletné kávové riešenia pre všetky situácie

Pre domácnosti : Jedinečný dizajn robí z kávovarov atraktívny doplnok každej domácnosti; navyše sa dajú až neuveriteľne ľahko ovládať a zaručujú vždy absolútny pôžitok z kávy.

Pre profesionálne použitie : Všade tam, kde to majú zákazníci, hostia či personál radi, v práci, v kancelárii, v obchodoch, baroch, hoteloch, kaderníctvach atď. – profesionálne kávovary ich odmenia dokonalou kávou. Navyše sa vyznačujú jedinečným pomerom ceny voči výkonu.

 

Chutný zážitok tvorí celý súčet zložiek

Šéfkuchári používajú pre svoje kreácie len tie najlepšie suroviny. Rovnaké tvrdenie platí aj pre kávovary značky JURA. Je to možné, len ak viete prichystať to najlepšie espresso a mliečnu penu ako základné ingrediencie pre široké spektrum dokonalých kávových špecialít.

Jedinečné espresso 
JURA dôsledne zdokonalila proces lúhovania. Revolučný pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakcie kávy pre ristretto a espresso tým, že v krátkych intervaloch pretláča horúcu vodu cez zomletú kávu, čo zaručí dostatok arómy aj pre menšie nápoje. Je jedno, či budete pripravovať tradičné kávy alebo to pojmete ako východiskový bod pre vytváranie zaujímavých kávových nápojov – technológia značky JURA sa postará o unikátny chuťový zážitok

Dokonalé mlieko a mliečna pena 
Inovatívna technológia dýz vie pripraviť jemnú, kompaktnú a súčasne podmanivú mliečnu penu. Tento stroj prepína medzi funkciami mlieko a mliečna pena úplne automaticky. Vďaka možnosti nastaviť teplotu mlieka a mliečnej peny, v čom držíme svetové prvenstvo, máte možnosť vyrábať sofistikované trendové špeciality na úrovni profesionálneho baristu – a postačí Vám pritom stlačiť jedno tlačidlo.

 

Intuitívna obsluha

Automatické kávovary na prípravu špecialít JURA splnia i Vaše najodvážnejšie sny. A to veľmi jednoducho - stlačením jedného tlačidla, alebo dotykom na displeji Vášho smartfónu. Geniálny koncept obsluhy, početné možnosti programovania, aplikácie pre RFID a mobily robia ovládanie absolútne zrozumiteľným a vždy uspokoja aj individuálne túžby.

Vychutnávajte si skvelú kávu už aj zo smartfónu 
Inžinieri spoločnosti JURA opäť revolucionizovali pôžitok z dobrej kávy: vyvinuli aplikáciu, pomocou ktorej dokážete vykonať všetky nastavenia na svojom smartfóne*. Stačí sa Vám potom už len dotknúť svojho mobilného displeja a individuálne prispôsobené špeciality sa začnú pripravovať. Veľmi zmysluplné pritom je, že tieto Vaše osobné preferencie sa ukladajú do aplikácie. Znamená to, že si môžete kedykoľvek pripraviť kávovú špecialitu podľa vlastného gusta na všetkých automatických kávovaroch JURA, ktoré komunikujú cez Smart Connect.

Automatická detekcia filtra 
Najnovšia generácia kávovarov a filtrov dokáže navzájom komunikovať. Filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Prebieha tak automatická detekcia filtra, potrebné nastavenia stroja budú podniknuté automaticky. Používanie filtra sa stalo omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek doteraz.

* K dispozícii aj pre tablety

Dizajn s viacerými oceneniami

Koncepcia dizajnu značky JURA vyžaruje pokoj, silu, starostlivosť, kvalitu a dôslednosť. A to sú hodnoty, pre ktoré sa švajčiarska architektúra i švajčiarsky dizajn tešia skvelej reputácii po celom svete. Aj preto, že automatické kávovary JURA získali bezpočetné množstvo medzinárodných vyznamenaní za dizajn, stali sa skutočnými objektmi interiérového dizajnu. Zvyknú sa považovať za štýlové vyjadrenie dobrého vkusu.

Jasné dizajnové črty 
Značku JURA definuje jej strohý „Cool Nordic Design“ s atletickým vyžarovaním, kombinuje totiž harmonicky napínavé línie s čírymi povrchmi. Ide o hodnotné a vážne dobre premyslené stroje, ktoré prebíjajú letmé trendy svojou trvácnosťou.

Výnimočné materiály 
Stroje vyrobené z vysoko akostných materiálov a za dodržania švajčiarskych štandardov presnosti presviedčajú remeselným spracovaním, vizuálnym dojmom a tiež hmatovými kvalitami. Sú to ozaj elegantné stroje, čo nesklamú.  

Víťaz viacerých ocenení za dizajn 
Dizajn značky JURA zapôsobil dokonca aj na kritický zrak členov medzinárodných porôt na niekoľkých kontinentoch. Sme si istí, že fakt, že tieto kávovary pravidelne vyhrávajú renomované dizajnové súťaže, asi nebude obyčajnou náhodou.

 

jura_ikona