JURA E8 Platinum

 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 9
 

JURA E8 - revolučný OneTouch kávovar od JURA!

JURA E8 je najúspešnejší plne  automatický model kávovarov JURA v celej histórii spoločnosti. Teraz prichádza s ešte jednoduchším použitím a so sofistikovanejším dizajnom. Nechajte sa okúzliť funkciou OneTouch cappuccino pre prípravu trendových mliečnych špecialít ako je latte macchiato, cappuccino alebo flat white. O prípravu tých najchutnejších variácií káv sa stará impulzný extrakčný proces (P.E.P.®), ktorý optimalizuje dobu extrakcie a zabezpečuje tú najvyššiu úroveň arómy i pre krátke kávové špeciality. 

 

 

 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Jednotková cena €1 099 / 1 ks
Cena €915,83 bez DPH
€1 099    
Kód tovaru 1913
Značka JURA
Webová stránka značky sk.jura.com/sk
Kategória JURA
Záruka 25 mesiacov
 

Nový inovovaný model obľúbeného kávovaru JURA E8

JURA E8 - revolučný OneTouch kávovar od JURA!

JURA E8 je najúspešnejší plne  automatický model kávovarov JURA v celej histórii spoločnosti. Teraz prichádza s ešte jednoduchším použitím a so sofistikovanejším dizajnom. Nechajte sa okúzliť funkciou OneTouch cappuccino pre prípravu trendových mliečnych špecialít ako je latte macchiato, cappuccino alebo flat white. O prípravu tých najchutnejších variácií káv sa stará impulzný extrakčný proces (P.E.P.®), ktorý optimalizuje dobu extrakcie a zabezpečuje tú najvyššiu úroveň arómy i pre krátke kávové špeciality. 

kavovar jura e8

Nový JURA E8 je vybavený tými najmodernejšími JURA technológiami, vďaka ktorým si pripravíte chutnú kávu i u Vás doma. I preto je ideálny pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať čiernu kávu i mliečne špeciality jednoducho jedným stiskom. Funkčné tlačidlá sú umiestnené na prednej strane prístroja vedľa prehľadného farebného displeja. Vďaka tomu je ovládanie kávovaru i výroba nápojov maximálne jednoduchá a intuitívna. JURA E8 dokonca dokáže pripraviť dve espressa, dve kávy alebo dve ristretta súčasne a to vďaka dvojitému výtoku. Ovládanie i menu kávovaru je samozrejme v slovenskom jazyku a je urobené s prehľadnými animáciami, ktoré Vás informujú o priebehu výroby nápoja alebo o čistení.

Novo je JURA E8 vybavený aj možnosťou vzdialeného pripojenia Vášho smartfónu a kávovaru pomocou JURA Smart Connector. Ľahko tak urobíte zmeny v nastavení prístroja, skontrolujete štatistiky alebo nastavíte údržbu kávovaru. Všetko prehľadne a pohodlne. Stačí byť v dostatočnej vzdialenosti od vášho prístroja. Ide o voliteľné príslušenstvo, ktoré je možné samostatne dokúpiť.

JURA smart connect

Kávovar JURA E8 je k dispozícii aj vo farebnom prevedení JURA E8 Piano White

 

Pre prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny

Kávovar JURA E8 je vybavený novou tryskou G2, ktorá je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov a špeciálne pre prípravu kávových špecialít s jemnou mliečnou penou. Vďaka tomu si i doma dokážete vyrobiť naozaj excelentné cappuccino, ktoré si celkom určite zamilujete.

JURA E8 

 

Prepracovanejší dizajn než kedykoľvek predtým

Nádržka na vodu s dizajnom drážky zdôrazňuje prepracovanosť a zmysel pre detail, ktorý sa pri tomto kávovare prejavuje nielen v použitých technológiách, ale zároveň i v drobnostiach typu kovovej rukoväte na nádržke alebo v chromovanej odkladacej podložke. Poteší tak nielen chuťou pripravenej kávy, ale zároveň svojím prepracovaným vzhľadom.

JURA E8

 

Tajomstvo výnimočnej kávy spočíva v príprave

JURA doviedla proces výroby espressa k takmer 100 % dokonalosti, čo umožňuje modelu JURA E8, aby sa dostal pri výrobe espressa na úroveň profesionálneho baristu.
Kovový mlynček AromaG3 namelie kávu rýchlo, ticho a šetrne a vďaka tomu si káva zachováva svoju špecifickú arómu. Silu možno nastaviť v ôsmich krokoch presne podľa individuálnych požiadaviek každého užívateľa. Sparovacia jednotka má kapacitu 5 až 16 gramov a zabezpečuje optimálne podmienky pre preparenie kávy za všetkých okolností. Impulzný extrakčný proces (P.E.P.®), vyvinutý a patentovaný priamo spoločnosťou JURA, optimalizuje dobu extrakcie, zlepšuje arómu, penu i celkovú chuť výsledného nápoja a umožňuje plne rozvinúť chuť kávy. Samozrejmosťou je i nastavenie teploty preparenia podľa použitej kávy.

JURA E8

 

Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) pre automatickú detekciu filtra

Vodné filtre CLARIS Smart poskytujú vodu dokonalej kvality pre najlepšiu možnú chuť kávy. Chránia tiež kávovar pred vodným kameňom a odstraňujú z vody látky, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na chuť a arómu (ako sú ťažké kovy alebo chlór). Aby bolo možné maximálne využiť kapacitu filtra, vyvinula spoločnosť JURA funkciu inteligentného vodného systému (I.W.S.®). Filtračná patróna a kávovar sú bezdrôtovo spojené technológiou RFID (Radio-frequency Identification). Filter je detekovaný automaticky. Použitie filtra nebolo nikdy jednoduchšie a spoľahlivejšie.

Vodné filtre JURA CLARIS nielen zabezpečia výbornú chuť kávy, ale zároveň sa o Váš kávovar starajú.

JURA E8

 

Perfektná hygiena

Údržba tohto moderného automatického kávovaru je rovnako jednoduchá ako príprava lákavých kávových špecialít. Stiskom tlačidla možno spustiť integrované programy preplachovania a čistenia, ktoré sa starajú o dokonalú hygienu prístroja. Výtok na mlieko možno vkladať do umývačky riadu. Absolútna hygiena a dokonalá mliečna pena sú vždy zabezpečené.

Súčasťou balenia je nádoba na čistenie mliečnych ciest. Špeciálne navrhnutá dvojkomorová nádoba maximálne uľahčuje proces čistenia. Stačí naplniť, pripojiť a spustiť čistiaci program. Čistenie mliečnych ciest trvá približne 2 minúty. Jeho priebehom Vás krok po kroku sprevádzajú informácie na farebnom displeji. Nádobku možno umývať v umývačke riadu.

 

Hlavné prednosti kávovaru JURA E8:

 • mlynček AromaG3 pre dokonalé, rýchle a k aróme šetrné pomletie VŽDY Z ČERSTVÝCH kávových zŕn
 • Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) pre prípravu 2 čiernych kávových špecialít naraz 
 • impulzný extrakčný proces (P.E.P.®) pre dokonalé preparenie kávy (platí i pre krátke kávové špeciality ako je espresso a ristretto)
 • CLARIS Smart inteligentný vodný systém (I.W.S.®), ktoré zabezpečujú dokonalú filtráciu presnej dávky vody a výmenu podľa skutočného používania, kávovar vďaka týmto filtrom nie je potrebné odvápňovať
 • veľký farebný displej v slovenskom jazyku
 • technológia jemnej peny
 • vysoký výtok na mliečne špeciality (až do výšky 153 mm)
 • veľké nádržky na vodu (1,9 l), zrnkovú kávu (280 g) a na odpad
 • všetky nápoje stiskom jedného tlačidla, tzv. OneTouch (vrátane mliečnych špecialít)
 • 15 individuálnych nápojov,vrátane vody na prípravu zeleného čaju

 

Vo videách je použitý JURA profesionálny napeňovač mlieka, kávovar je však štandardne dodávaný s JURA napeňovačom mlieka, ktorý je vyobrazený na úvodných fotografiách. 

 
Funkcia horúcej vody 3 úrovne
Počet individuálne naprogramovateľných špecialít 15
Automatické prepláchnutie mliečnych ciest Áno
Biele nasvietenie šálok Áno
Displej TFT Farebný displej
Dĺžka kábla (cca) 1,1 m
Energetická efektivita CH 53,4 kWh
Filter CLARIS CLARIS Smart
Frekvencia 50 Hz
Hĺbka 44,4 cm
Hmotnosť 9,8 kg
Hygiena JURA: s certifikátom TÜV Áno
I. W. S. s CLARIS filtrom Áno
Integrované programy preplachovania, čistenia a odvápňovania Áno
Integrovaný program čistenia mliečnych ciest Áno
Inteligentné predhrievanie Áno
Inteligentný predlúhovací aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Jantárové nasvietenie šálok Áno
Kapacita zásobníka zrnkovej kávy 280 g
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Možnosť nastavenia množstva vody pre každý odber Áno
Možnosť nastavenia sily kávy pre každý odber Áno
Možnosť nastavenia tvrdosti vody Áno
Možnosť výberu mlieka alebo mliečnej peny Áno
Napätie 230 V striedavý prúd
Naprogramovateľné množstvo vody na kávu Áno
Naprogramovateľný čas vypnutia Áno
Násypka na mletú kávu Áno
Objem nádržky na vodu 1,9 l
Počet mlynčekov 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov zrnkovej kávy 1
Príkon 1450 watt
Produkty 1 ristretto, 2 ristrettá, 1 espresso, 2 espressá, 1 espresso doppio, 1 espresso macchiato, 1 káva, 2 kávy, 1 pšeciálna káva, 1 c
Programovateľné úrovne sily kávy 8
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Sieťový zapínač/vypínač Vypínač s nulovou spotrebou energie
Smart Connect Áno
Spotreba energie so zapnutým E.S.M.© 6 watt hodín
Spotreba v pohotovostnom stave 0 watt
Šírka 28 cm
Technológia jemnej peny JURA Áno
Teplota horúcej vody sa môže programovať v úrovniach 3
Teplota lúhovania sa môže programovať v úrovniach 2
Typ mlynčeka G3
Variabilná lúhovacia jednotka 5 - 16 g
Vysokovýkonné čerpadlo 15 bar
Výška 34,6 cm
Výškovo nastaviteľný výtok na cappuccino 107 - 153 mm
Výškovo nastaviteľný výtok na horúcu vodu 107 - 153 mm
Výškovo nastaviteľný výtok na kávu 65 - 111 mm
Wireless kompatibilita Áno
Zásobník kávového odpadu (max. počet porcii) 16
Zásobník zrnkovej kávy s krytom na ochranu arómy Áno
Displej stavu údržby Áno
Druhý typ mletej kávy Áno
Kompatibilný s J. O. E. Áno
Modelový rok 2018
Rozoznávanie mletej kávy pre možnosť prípravy inej sorty mletej kávy Áno
Sila prúdu 10 amp

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

   O značke JURA

 

Základné švajčiarske hodnoty

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis - to sú zásadné prvky vzorca DNA značky JURA. Naša švajčiarska spoločnosť je jedinou značkou na celej Zemi, ktorá sa zameriava výhradne na prémiové automatické kávovary na prípravu špecialít a jasne sa vymedzuje ako špecialista v tomto segmente. Kávovary značky JURA sú odjakživa synonymom skvelej výslednej kávy, nekomplikovanej obsluhy a podmanivého dizajnu.

Skvelá výsledná káva 
Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Sledujú pritom cieľ zabezpečiť dokonalú výslednú kávu, ktorá sa vždy čerstvo zomelie a vylúhuje už po stlačení jedného tlačidla. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, reč je o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

Ozaj jednoduchá obsluha 
Kávovary JURA sú zrozumiteľné, nekomplikované a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

Podmanivý dizajn 
Švajčiarsky dizajn a architektúra sa po celom svete tešia vynikajúcej reputácii. JURA kombinuje expresívne, čisté línie s mimoriadne kvalitnými materiálmi, pri výrobe svojich produktov dbá na vysokú presnosť a nekompromisné remeselné spracovanie, vďaka čomu možno výrobky značky JURA považovať za zaujímavé artefakty interiérového dizajnu, ktorých vyžarovanie, výkonnosť a autenticita dodajú ich majiteľom pocit hrdosti, aký pretrvá. Kávovar JURA poteší dokonca i na dotyk, vyvolá v nás príjemné očakávania. 

Trvalá udržateľnosť a ekologická inteligencia 
Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. Práve preto sa JURA špecializuje na automatické kávovary, ktoré pripravujú kávové špeciality individuálne a získavajú si zákazníkov svojou energetickou úspornosťou. Pri ich balení sa snaží taktiež minimalizovať obalový odpad.

Globálny servis 
Kávovary JURA sú trvácne. Dokonca i po dlhých rokoch používania ich možno nechať opraviť v našom servise. Použité súčiastky triedime a recyklujeme. Naším cieľom je šetriť drahocenné suroviny. Je to možné vďaka našej širokej sieti servisných pracovísk, tzv. hospitality centier a autorizovaných servisných stredísk JURA.

Kompletné kávové riešenia pre všetky situácie

Pre domácnosti : Jedinečný dizajn robí z kávovarov atraktívny doplnok každej domácnosti; navyše sa dajú až neuveriteľne ľahko ovládať a zaručujú vždy absolútny pôžitok z kávy.

Pre profesionálne použitie : Všade tam, kde to majú zákazníci, hostia či personál radi, v práci, v kancelárii, v obchodoch, baroch, hoteloch, kaderníctvach atď. – profesionálne kávovary ich odmenia dokonalou kávou. Navyše sa vyznačujú jedinečným pomerom ceny voči výkonu.

 

Chutný zážitok tvorí celý súčet zložiek

Šéfkuchári používajú pre svoje kreácie len tie najlepšie suroviny. Rovnaké tvrdenie platí aj pre kávovary značky JURA. Je to možné, len ak viete prichystať to najlepšie espresso a mliečnu penu ako základné ingrediencie pre široké spektrum dokonalých kávových špecialít.

Jedinečné espresso 
JURA dôsledne zdokonalila proces lúhovania. Revolučný pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakcie kávy pre ristretto a espresso tým, že v krátkych intervaloch pretláča horúcu vodu cez zomletú kávu, čo zaručí dostatok arómy aj pre menšie nápoje. Je jedno, či budete pripravovať tradičné kávy alebo to pojmete ako východiskový bod pre vytváranie zaujímavých kávových nápojov – technológia značky JURA sa postará o unikátny chuťový zážitok

Dokonalé mlieko a mliečna pena 
Inovatívna technológia dýz vie pripraviť jemnú, kompaktnú a súčasne podmanivú mliečnu penu. Tento stroj prepína medzi funkciami mlieko a mliečna pena úplne automaticky. Vďaka možnosti nastaviť teplotu mlieka a mliečnej peny, v čom držíme svetové prvenstvo, máte možnosť vyrábať sofistikované trendové špeciality na úrovni profesionálneho baristu – a postačí Vám pritom stlačiť jedno tlačidlo.

 

Intuitívna obsluha

Automatické kávovary na prípravu špecialít JURA splnia i Vaše najodvážnejšie sny. A to veľmi jednoducho - stlačením jedného tlačidla, alebo dotykom na displeji Vášho smartfónu. Geniálny koncept obsluhy, početné možnosti programovania, aplikácie pre RFID a mobily robia ovládanie absolútne zrozumiteľným a vždy uspokoja aj individuálne túžby.

Vychutnávajte si skvelú kávu už aj zo smartfónu 
Inžinieri spoločnosti JURA opäť revolucionizovali pôžitok z dobrej kávy: vyvinuli aplikáciu, pomocou ktorej dokážete vykonať všetky nastavenia na svojom smartfóne*. Stačí sa Vám potom už len dotknúť svojho mobilného displeja a individuálne prispôsobené špeciality sa začnú pripravovať. Veľmi zmysluplné pritom je, že tieto Vaše osobné preferencie sa ukladajú do aplikácie. Znamená to, že si môžete kedykoľvek pripraviť kávovú špecialitu podľa vlastného gusta na všetkých automatických kávovaroch JURA, ktoré komunikujú cez Smart Connect.

Automatická detekcia filtra 
Najnovšia generácia kávovarov a filtrov dokáže navzájom komunikovať. Filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Prebieha tak automatická detekcia filtra, potrebné nastavenia stroja budú podniknuté automaticky. Používanie filtra sa stalo omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek doteraz.

* K dispozícii aj pre tablety

Dizajn s viacerými oceneniami

Koncepcia dizajnu značky JURA vyžaruje pokoj, silu, starostlivosť, kvalitu a dôslednosť. A to sú hodnoty, pre ktoré sa švajčiarska architektúra i švajčiarsky dizajn tešia skvelej reputácii po celom svete. Aj preto, že automatické kávovary JURA získali bezpočetné množstvo medzinárodných vyznamenaní za dizajn, stali sa skutočnými objektmi interiérového dizajnu. Zvyknú sa považovať za štýlové vyjadrenie dobrého vkusu.

Jasné dizajnové črty 
Značku JURA definuje jej strohý „Cool Nordic Design“ s atletickým vyžarovaním, kombinuje totiž harmonicky napínavé línie s čírymi povrchmi. Ide o hodnotné a vážne dobre premyslené stroje, ktoré prebíjajú letmé trendy svojou trvácnosťou.

Výnimočné materiály 
Stroje vyrobené z vysoko akostných materiálov a za dodržania švajčiarskych štandardov presnosti presviedčajú remeselným spracovaním, vizuálnym dojmom a tiež hmatovými kvalitami. Sú to ozaj elegantné stroje, čo nesklamú.  

Víťaz viacerých ocenení za dizajn 
Dizajn značky JURA zapôsobil dokonca aj na kritický zrak členov medzinárodných porôt na niekoľkých kontinentoch. Sme si istí, že fakt, že tieto kávovary pravidelne vyhrávajú renomované dizajnové súťaže, asi nebude obyčajnou náhodou.

 

jura_ikona

 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.