JURA J6 Brilliant Silver

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

 

13 druhov nápojov | SK menu |  P.E.P. © - pulzné preparenie | mlynček AromaG3 | inteligentný vodný systém | pre strednú záťaž | mliečne špeciality - jedným stlačením tlačidla | farebný TFT displej

Dostupnosť Do 2-4 dní
Jednotková cena €1 850 / 1 ks
Cena €1 541,67 bez DPH
€1 850    
Kód tovaru 1491
Značka JURA
Webová stránka značky sk.jura.com/sk
Kategória JURA
Záruka 25 mesiacov
 

P.E.P.® a technológia jemnej peny ako garancia skvelého hodnotenia

Celý rad inovácií je zárukou, že ako klasické, tak i trendové nápoje dokáže J6 pripraviť s dych vyrážajúcou kvalitou. Mlynček AromaG3 je teraz dvakrát rýchlejší, preto dokáže lepšie uchovať vôňu čerstvých zrniek kávy. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) zaručuje optimálny čas lúhovania pre malé nápoje a postará sa o explóziu chuti v každej šálke ristretta či espressa. Technológia jemnej peny zas k dokonalosti privádza trendové špeciality korunované mliekom a mliečnou penou. Milovníci dobrých chutí to už vedia a preto kávovar J6 oceňujú tými najvyššími známkami za skvelú arómu.

Intuitívna obsluha – na želanie dokonca aj cez aplikáciu

Logická štruktúra a zrozumiteľné grafiky robia modernú obsluhu absolútne intuitívnou. TFT displej a výber otočným ovládačom navigujú používateľa presne tam, kam sa chcel dostať. Ak si želáte, môžete J6 ovládať aj cez svoj smartfón pomocou aplikácie JURA*. Vďaka RFID technológii dokáže inteligentný vodný systém (I.W.S.®) automaticky detegovať, či je filter ešte účinný. Prispôsobená zásuvka v úschovnej priehradke umožňuje uskladniť vymeniteľný výtok na mlieko i hadičku na mlieko a ušetriť tak miesto. Zároveň máte toto príslušenstvo pre prípad potreby vždy poruke. Osobitný výtok na horúcu vodu, nádoba na čistenie mliečnych ciest a integrované údržbové programy zaisťujú stlačením jedného tlačidla ideálnu hygienu, ktorá získala osvedčenie od nezávislého skúšobného inštitútu TÜV.

* Na tento účel budete potrebovať voliteľne dostupné príslušenstvo Smart Connect Bluetooth®  (vysielač / prijímač).

Miesto pre všetko

Geniálny produktový koncept značky JURA sa odráža vo všadeprítomnej láske k detailom. Skvelým príkladom je i nový dizajn úschovného priečinku v kávovare J6. Dá sa poľahky vyberať a vodeodolná zásuvka poskytuje dostatok miesta pre vymeniteľný výtok na mlieko i hadičku na mlieko. Oba diely príslušenstva sú tak kedykoľvek pripravené na použitie, zatiaľ čo ich máte perfektne uschované v hygienických a čistých podmienkach. Dokonalosť v praxi!

Zážitok z každého uhla pohľadu

Línia J značky JURA už získala viacero medzinárodných prestížnych ocenení. Dôvodom sú tiež jej jasné, čisté a symetrické tvary. Najnovší produkt z tejto mimoriadne úspešnej línie disponuje otočným ovládačom v dizajne Crystal Blue, skleneným roštom na šálky a pochromovaným výtokom na kávu. Všetko prvky, ktoré zdôrazňujú vydarený dizajn stroja. Kávovar J6 je akousi ukážkou desiatich rokov zbierania skúseností a využitia najnovších technológií. Výsledkom je automatický kávovar, o akom snívate: poskytuje široké spektrum skvelých špecialít s úžasnou arómou, dá sa intuitívne ovládať, vyznačuje sa hygienou s certifikátom TÜV, výnimočným dizajnom a kvalitnými použitými materiálmi spracovanými v súlade so švajčiarskymi štandardmi kvality.

Funkcia horúcej vody Áno
Možnosť použitia mletej kávy Áno
Počet individuálne naprogramovateľných špecialít 13
Aktívny monitoring kávových zŕn Áno
Automatické prepláchnutie mliečnych ciest Áno
Biele nasvietenie šálok Áno
Displej TFT Farebný displej
Dĺžka kábla (cca) 1,1 m
Dýza na cappuccino Áno
Energetická efektivita CH 58,8 kWh
Energeticky úsporný režim (E.S.M.©) Áno
Filter CLARIS Filter CLARIS SMART
Frekvencia 50 Hz
Hĺbka 43,3 cm
Hmotnosť 10,9 kg
Hygiena JURA: s certifikátom TÜV Áno
I. W. S. s CLARIS filtrom Áno
Integrované programy preplachovania, čistenia a odvápňovania Áno
Integrovaný odkladací priečinok Áno
Integrovaný program čistenia mliečnych ciest Áno
Inteligentné predhrievanie Áno
Inteligentný predlúhovací aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Jantárové nasvietenie šálok Áno
Kapacita zásobníka zrnkovej kávy 250 g
Kompatibilné s JURA Coffee App Áno
Kopírovanie produktu s možnosťou iného nastavenia a premenovania Áno
Krajina výroby produktu Švajčiarsko
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Možnosť nastavenia množstva vody pre každý odber Áno
Možnosť nastavenia sily kávy pre každý odber Áno
Možnosť nastavenia tvrdosti vody Áno
Možnosť výberu mlieka alebo mliečnej peny Áno
Nádržka na vodu svieti na modro Nie
Napätie 230 V striedavý prúd
Naprogramovateľné množstvo vody na kávu Áno
Naprogramovateľný čas vypnutia Áno
Násypka na mletú kávu Áno
Objem nádržky na vodu 2,1 l
Odhlučnený dizajn Áno
Otočný ovládač (Rotary Switch) Áno
Počet mlynčekov 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov zrnkovej kávy 1
Príkon 1450 watt
Produkty 1 flat white, 1 latte macchiato, 1 cappuccino, 1 espresso macchiato, 1 káva, 2 kávy, 1 espresso, 2 espressá, 1 ristretto, 2 rist
Programovateľné úrovne sily kávy 10
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Rozoznávanie dávkovania mletej kávy Áno
Sieťový zapínač/vypínač Vypínač s nulovou spotrebou energie
Sila prúdu 10 amp
Smart Connect Nie
Spotreba energie 11 Wh
Spotreba energie so zapnutým E.S.M.© 6 Wh
Spotreba v pohotovostnom stave 0 watt
Šírka 28,5 cm
Šírkovo nastaviteľný výtok na kávu 20 - 50 mm
Technológia jemnej peny JURA Áno
Teplota horúcej vody sa môže programovať v úrovniach 3
Teplota lúhovania sa môže programovať v úrovniach 3
Teplota mliečnej peny sa môže programovať v úrovniach Nie
Teplota mlieka sa môže programovať v úrovniach Nie
Typ mlynčeka G3
Variabilná lúhovacia jednotka 5 - 16 g
Vysokovýkonné čerpadlo 15 bar
Výškovo nastaviteľný kombinovaný výtok Nie
Výškovo nastaviteľný výtok na cappuccino 110 - 153 mm
Výškovo nastaviteľný výtok na horúcu vodu 110 - 153 mm
Výškovo nastaviteľný výtok na kávu 65 - 111 mm
Wireless kompatibilita Áno
Zásobník kávového odpadu (max. počet porcii) 16
Zásobník zrnkovej kávy s krytom na ochranu arómy Áno
Zobrazenie aktuálneho stavu údržby Áno
Výška 34,2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

   O značke JURA

 

Základné švajčiarske hodnoty

Inovácia, precíznosť, kvalita, spoľahlivosť, udržateľné hospodárenie a servis - to sú zásadné prvky vzorca DNA značky JURA. Naša švajčiarska spoločnosť je jedinou značkou na celej Zemi, ktorá sa zameriava výhradne na prémiové automatické kávovary na prípravu špecialít a jasne sa vymedzuje ako špecialista v tomto segmente. Kávovary značky JURA sú odjakživa synonymom skvelej výslednej kávy, nekomplikovanej obsluhy a podmanivého dizajnu.

Skvelá výsledná káva 
Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Sledujú pritom cieľ zabezpečiť dokonalú výslednú kávu, ktorá sa vždy čerstvo zomelie a vylúhuje už po stlačení jedného tlačidla. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, reč je o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

Ozaj jednoduchá obsluha 
Kávovary JURA sú zrozumiteľné, nekomplikované a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

Podmanivý dizajn 
Švajčiarsky dizajn a architektúra sa po celom svete tešia vynikajúcej reputácii. JURA kombinuje expresívne, čisté línie s mimoriadne kvalitnými materiálmi, pri výrobe svojich produktov dbá na vysokú presnosť a nekompromisné remeselné spracovanie, vďaka čomu možno výrobky značky JURA považovať za zaujímavé artefakty interiérového dizajnu, ktorých vyžarovanie, výkonnosť a autenticita dodajú ich majiteľom pocit hrdosti, aký pretrvá. Kávovar JURA poteší dokonca i na dotyk, vyvolá v nás príjemné očakávania. 

Trvalá udržateľnosť a ekologická inteligencia 
Spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických otázok a zodpovedného využívania zdrojov a energie. Práve preto sa JURA špecializuje na automatické kávovary, ktoré pripravujú kávové špeciality individuálne a získavajú si zákazníkov svojou energetickou úspornosťou. Pri ich balení sa snaží taktiež minimalizovať obalový odpad.

Globálny servis 
Kávovary JURA sú trvácne. Dokonca i po dlhých rokoch používania ich možno nechať opraviť v našom servise. Použité súčiastky triedime a recyklujeme. Naším cieľom je šetriť drahocenné suroviny. Je to možné vďaka našej širokej sieti servisných pracovísk, tzv. hospitality centier a autorizovaných servisných stredísk JURA.

Kompletné kávové riešenia pre všetky situácie

Pre domácnosti : Jedinečný dizajn robí z kávovarov atraktívny doplnok každej domácnosti; navyše sa dajú až neuveriteľne ľahko ovládať a zaručujú vždy absolútny pôžitok z kávy.

Pre profesionálne použitie : Všade tam, kde to majú zákazníci, hostia či personál radi, v práci, v kancelárii, v obchodoch, baroch, hoteloch, kaderníctvach atď. – profesionálne kávovary ich odmenia dokonalou kávou. Navyše sa vyznačujú jedinečným pomerom ceny voči výkonu.

 

Chutný zážitok tvorí celý súčet zložiek

Šéfkuchári používajú pre svoje kreácie len tie najlepšie suroviny. Rovnaké tvrdenie platí aj pre kávovary značky JURA. Je to možné, len ak viete prichystať to najlepšie espresso a mliečnu penu ako základné ingrediencie pre široké spektrum dokonalých kávových špecialít.

Jedinečné espresso 
JURA dôsledne zdokonalila proces lúhovania. Revolučný pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakcie kávy pre ristretto a espresso tým, že v krátkych intervaloch pretláča horúcu vodu cez zomletú kávu, čo zaručí dostatok arómy aj pre menšie nápoje. Je jedno, či budete pripravovať tradičné kávy alebo to pojmete ako východiskový bod pre vytváranie zaujímavých kávových nápojov – technológia značky JURA sa postará o unikátny chuťový zážitok

Dokonalé mlieko a mliečna pena 
Inovatívna technológia dýz vie pripraviť jemnú, kompaktnú a súčasne podmanivú mliečnu penu. Tento stroj prepína medzi funkciami mlieko a mliečna pena úplne automaticky. Vďaka možnosti nastaviť teplotu mlieka a mliečnej peny, v čom držíme svetové prvenstvo, máte možnosť vyrábať sofistikované trendové špeciality na úrovni profesionálneho baristu – a postačí Vám pritom stlačiť jedno tlačidlo.

 

Intuitívna obsluha

Automatické kávovary na prípravu špecialít JURA splnia i Vaše najodvážnejšie sny. A to veľmi jednoducho - stlačením jedného tlačidla, alebo dotykom na displeji Vášho smartfónu. Geniálny koncept obsluhy, početné možnosti programovania, aplikácie pre RFID a mobily robia ovládanie absolútne zrozumiteľným a vždy uspokoja aj individuálne túžby.

Vychutnávajte si skvelú kávu už aj zo smartfónu 
Inžinieri spoločnosti JURA opäť revolucionizovali pôžitok z dobrej kávy: vyvinuli aplikáciu, pomocou ktorej dokážete vykonať všetky nastavenia na svojom smartfóne*. Stačí sa Vám potom už len dotknúť svojho mobilného displeja a individuálne prispôsobené špeciality sa začnú pripravovať. Veľmi zmysluplné pritom je, že tieto Vaše osobné preferencie sa ukladajú do aplikácie. Znamená to, že si môžete kedykoľvek pripraviť kávovú špecialitu podľa vlastného gusta na všetkých automatických kávovaroch JURA, ktoré komunikujú cez Smart Connect.

Automatická detekcia filtra 
Najnovšia generácia kávovarov a filtrov dokáže navzájom komunikovať. Filtre a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Prebieha tak automatická detekcia filtra, potrebné nastavenia stroja budú podniknuté automaticky. Používanie filtra sa stalo omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek doteraz.

* K dispozícii aj pre tablety

Dizajn s viacerými oceneniami

Koncepcia dizajnu značky JURA vyžaruje pokoj, silu, starostlivosť, kvalitu a dôslednosť. A to sú hodnoty, pre ktoré sa švajčiarska architektúra i švajčiarsky dizajn tešia skvelej reputácii po celom svete. Aj preto, že automatické kávovary JURA získali bezpočetné množstvo medzinárodných vyznamenaní za dizajn, stali sa skutočnými objektmi interiérového dizajnu. Zvyknú sa považovať za štýlové vyjadrenie dobrého vkusu.

Jasné dizajnové črty 
Značku JURA definuje jej strohý „Cool Nordic Design“ s atletickým vyžarovaním, kombinuje totiž harmonicky napínavé línie s čírymi povrchmi. Ide o hodnotné a vážne dobre premyslené stroje, ktoré prebíjajú letmé trendy svojou trvácnosťou.

Výnimočné materiály 
Stroje vyrobené z vysoko akostných materiálov a za dodržania švajčiarskych štandardov presnosti presviedčajú remeselným spracovaním, vizuálnym dojmom a tiež hmatovými kvalitami. Sú to ozaj elegantné stroje, čo nesklamú.  

Víťaz viacerých ocenení za dizajn 
Dizajn značky JURA zapôsobil dokonca aj na kritický zrak členov medzinárodných porôt na niekoľkých kontinentoch. Sme si istí, že fakt, že tieto kávovary pravidelne vyhrávajú renomované dizajnové súťaže, asi nebude obyčajnou náhodou.

 

jura_ikona

 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.