NESPRESSO FREDDO INTENSO 10X5,8G

 
 

LIMITOVANÁ EDÍCIA

Pre intenzívne ľadové receptúry

Vhodné na prípravu Espresso (40 ml) a ľadovej kávy

Tóny: pražený

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,72 / 1 ks
Cena €6 bez DPH
€7,20 / ks    
Kód tovaru 3431
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Osviežte sa výraznou a silne praženou kávou Barista Creations FREDDO INTENSO. Tmavo pražená a špeciálna mletá pre lahodný zážitok pri servírovaní na ľade.

PÔVOD
Osviežte sa vďaka silnej výraznej chuti kávy Barista Creations FREDDO INTENSO. Zmes zŕn Arabika z Južnej Ameriky a Indonézie vám ponúkne naozaj intenzívny zážitok počas celej letnej sezóny. Káva získala stredne tmavé praženie, aby vynikla jej ovocná chuť a sladkosť kávy zostala v rovnováhe. Je pražená a mletá špeciálne pre lahodný zážitok na ľade.

PRAŽENIE
Nie každá káva chutí dobre pri príprave na ľade. Dlho a usilovne sme hľadali, kým sme narazili na túto zmes Arabik, ktorá by obstála v tmavom pražení a poskytla výrazné pražené tóny a bohatú arómu, ktorú od intenzívnej ľadovej kávy očakávate. Káva Barista Creations FREDDO INTENSO je delene pražená. Obe praženia sú stredne tmavé, aby vynikli ovocné tóny aj sladkosť kávy.

AROMATICKÝ PROFIL
Táto zmes Arabiky v sebe nesie krásnu rovnováhu opečených cereálií a drevitých tónov v klasickej horkej chuti bohatého tmavého praženia.

Odporúčaná príprava
1 kávovú kapsulu (40 ml) pripravíme na niekoľkých kockách ľadu (90 g). Pre predĺženie pôžitku z kávy, doplňte studenou vodou alebo studeným mliekom (90 ml).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

nespresso-logo