LAVAZZA Gold Selection zrnková káva 1kg

Neohodnotené
 
 

Ide každopádne o vynikajúcu zmes, ktorá sa skladá z 80% pranej kávy Arabika z Brazílie a Strednej Ameriky a 20% indonézskej Robusty.

Dostupnosť Skladom
Cena €17,92 bez DPH
€21,50    
Kód tovaru KAV-LAV-010
Výrobca LAVAZZA
Kategória Káva zrnková
 

Lavazza Gold Selection je espresso s príjemnou a intenzívnou chuťou - vynikajúca plná káva s nádhernou penou a nízkym obsahom kofeínu.

Predtým sa tejto zmesy Lavazza Gold Selection hovorilo Lavazza Super Oro. Nech už je názov kávy akýkoľvek a zmena tak trochu zostáva záhadou, tak kvalitu a vynikajúcu chuť nestratila a skôr Lavazza vďaka novým technológiám výroby dokátzala zmes kávy posunúť ešte vyššie.

Lavazza Gold Selection je plné espresso s vynikajúcou penou a príjemným čokoládovým dozvukom. Vďaka technológii výroby tejto kávy, ktoré využíva prepratých káv je obsah kofeínu len veľmi mierny.

Káva Lavazza je súčasťou našej kávovej kultúry už dlhšie, než 100 rokov. Je vlastnená a spravovaná rodinou Lavazza. História kávy Lavazza začína v roku 1894, kedy Luigi Lavazza kúpil malý koloniál v Paissa Olivero, staré časti Turína a založil tak vlastný obchod. Malý koloniál sa stal štartovacím bodom dnešnej obrovské spoločnosti Lavazza.

Spoločnosť s názvom Lavazza bola založená v následujícínm roku po otvorení obchodíku s Kolonial - teda v roku 1895. Hlavou spoločnosti bol Luigi. Obchod nezarábal viac ako 1 300 lír týždenne a predávalo sa v ňom prakticky čokoľvek, tovar sa doručovali domov, občas sa obchod stával aj náhradou krčmy.

Vtedy Luigi Lavazza upražil svoj prvý kávu a požiadal ihneď o zaplatení tzv. Autorských práv na celý proces výroby kávy. Dnes je, Lavazza lídrom na poli espressa v Taliansku, s takmer 45% podielom na celkovom kávovom trhu a 75% podielom v spotrebe v domácnostiach. Lavazza používa vlastné expertízy k selekcii najvyššej kvality zŕn z viac ako 25 krajín produkujúcich kávu v Strednej a Južnej Amerike, Afrike a Ázii.

Hmotnosť 1.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Lavazza-logo

Káva Lavazza je súčasťou našej kávovej kultúry už dlhšie, viac ako 100 rokov. Je vlastnená a spravovaná rodinou Lavazza. História kávy Lavazza začína v roku 1894, kedy Luigi Lavazza kúpil malý koloniál v Paissa Olivero, starej časti Turína a založil tak vlastný obchod. Malý koloniál sa stal štartovacím bodom dnešnej obrovskej spoločnosti Lavazza.

Spoločnosť s názvom Lavazza bola založená v roku 1895. Hlavou spoločnosti bol Luigi. Obchod nezarábal viac ako 1 300 lír týždenne a predávalo sa v ňom prakticky čokoľvek, tovar sa doručovali domov, občas sa obchod stával aj náhradou krčmy.

Vtedy Luigi Lavazza upražil svoju prvú kávu a požiadal ihneď o zaplatenie tzv. Autorských práv na celý proces výroby kávy.

Dnes je, Lavazza lídrom na poli espressa v Taliansku, s takmer 45% podielom na celkovom kávovom trhu a 75% podielom v spotrebe v domácnostiach. Lavazza používa vlastné expertízy k selekcii najvyššej kvality zŕn z viac ako 25 krajín produkujúcich kávu v Strednej a Južnej Amerike, Afrike a Ázii.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.