Jura Impressa Z9 One Touch TFT

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

logo-jura

+ príslušenstvo TERMONÁDOBA na mlieko

Sofistikovaná a extravagantná

Stačí jediný pohľad a každému je zrejmé, že kávovar IMPRESSA Z9 stavia latku štandardov nezvyčajne vysoko. A to hneď vo viacerých aspektoch - kávovar jednoznačne presviedča úžasnou kvalitou kávy, pre používateľov ľahkou obsluhou a podmanivým dizajnom. Použitie akostných materiálov a aplikácia švajčiarskych štandardov precíznosti robia z tohto elegantného kávovaru na prípravu špecialít synonymum pokojnej sily.

Akonáhle si na TFT farebnom displeji s vysokým rozlíšením vyberiete želaný nápoj, začne kávovar nečakane tichúčko pripravovať Vaše espresso, kávu, latte macchiato, cappuccino či iné špeciality. Osvietenie šálok sa postará o to, že výsledný nápoj sa Vašim očiam predstaví v tom najlepšom svetle. Tieto prednosti premenia každú kávovú špecialitu na nápoj, ktorý opantá všetky zmysly.

Cena od €1 825 bez DPH
od €2 190
Výrobca JURA
Kategória Kávovary automatické,Aluminium
Zvoľte variant
Jura Impressa Z9 One Touch TFT Kód tovaru 159/PIA Farba kávovaru: Piano Black Na dotaz €2 390
   
Jura Impressa Z9 One Touch TFT Kód tovaru 159/ALU Farba kávovaru: Aluminium Na dotaz €2 190
   
Jura Impressa Z9 One Touch TFT Kód tovaru 159/CHR Farba kávovaru: Chrome Na dotaz €2 490
   
 

Autentická skúsenosť

Najmodernejšia technológia je predpokladom pre vytvorenie pravdivého a autentického výsledku. Mlynček Aroma+ zomelie čerstvé zrnká kávy dvakrát tak rýchlo ako konvenčné mlynčeky, pričom súčasne dokáže zachovať všetku delikátnu arómu kávy. Kávovar disponuje dvoma termoblokmi (jedným pre kávu a horúcu vodu, druhým pre paru), ktoré garantujú optimálne podmienky na prípravu nápojov.

z9_feature_1

Otočný ovládač a TFT farebný displej robia ovládanie tohto kávovaru skutočne intuitívnym. Prístroj Vám umožní individuálne prispôsobiť až šesticu nápojov a pomenovať ich na displeji. Spolu s možnosťou výberu 11 špecialít pomocou otočného ovládača to znamená, že si v krátkom okamihu budete môcť pripraviť akýkoľvek želaný nápoj. A vďaka funkcii výberu kávy à la carte sa spektrum Vašich možností rozšíri takmer do nekonečna, pretože si nastavenie nápojov budete môcť behom pár sekúnd vyladiť v súlade s aktuálnymi požiadavkami.

z9_feature_3

Hrdá korunka

Latte macchiato, cappuccino a iné špeciality sú na celom svete nesmierne populárne. Pomocou technológie jemnej peny je IMPRESSA Z9 schopná pripraviť mliečnu penu jemnej, ako pierko ľahkej konzistencie, ktorá hrdo korunuje každú z týchto trendy špecialít. Vďaka tomu, že výtok na cappuccino sa dá prispôsobiť až do výšky 153 mm, sa pod výtok bez problémov zmestia aj vysoké poháre na latte macchiato.

z9_feature_2

Dizajn

Neomylne rozpoznateľný dizajn v sebe kombinuje nefalšovaný luxus s eleganciou a sofistikovanými riešeniami. Markantné línie odzrkadlujú tvary kávových zŕn. Použité akostné materiály svedčia o maximálne precíznom úsilí a výnimočnom remeselnom umení, ktoré boli vynaložené pri výrobe kávovaru.

z9_feature_4

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

      jura_ikona

logo-jura

 O spoločnosti JURA

Držíme krok s meniacimi sa časmi

Už od roku 1931 sa švajčiarska spoločnosť JURA Elektroapparate AG venuje vývoju inovatívnych vysokokvalitných prístrojov pre domácnosť.
Spoločnosť JURA právom patrí medzi priekopníkov v oblasti vývoja kávovarov a prístrojov na výrobu espressa. Už od polovice 80. rokov je jedným z hlavných pilierov pokroku na poli plnoautomatických prístrojov na kávu pre domácnosti. V súčasnosti naša spoločnosť využíva svoje skúsenosti a know-how na vývoj poloprofesionálnych aplikácií v sektore prístrojov pre kancelárie a gastronómiu.
Tradičná švajčiarska značka sa stala globálnym hráčom. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza vo švajčiarskom meste Niederbuchsiten. Spoločnosť JURA je zastúpená v Nemecku, Rakúsku, USA, Veľkej Británii, Austrália, Španielsko, Švédsko a juhovýchodnej Ázii vlastnými predajnými organizáciami a spoločnými podnikmi. V mnohých iných častiach sveta pôsobí JURA na trhu v úzkej spolupráci s distribútormi.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.