JURA J95

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

logo-jurajura-auto

Skutočne príjemný zážitok pre Vaše chuťové i zrakové bunky

Ručne povrchovo upravovaná čelná časť z karbónu je nefalšovaným prejavom dobrého vkusu. Plášť s povrchovou úpravou jemnou na dotyk a diskrétne chrómové prvky sú dokonalou ukážkou univerzálneho dizajnu, ktorý získal viacero cien.

Určite Vás však v dobrom zaskočí i vnútrajšok: Dvojnásobne rýchly mlynček Aroma+ chráni arómu, TFT displej s otočným ovládačom pre intuitívnu obsluhu, dýza na cappuccino, ktorej výška sa dá plynulo nastavovať, či revolučná technológia jemnej peny pre mliečnu penu dokonalej kvality sú zárukou, že Vami pripravené kávové špeciality sa budú vyznačovať výnimočnou kvalitou. Čerstvo zomletá a vylúhovaná káva šálka po šálke. 

 
Dostupnosť Na dotaz
Cena €1 825 bez DPH
€2 190    
Kód tovaru JURA-J95
Značka JURA
Kategória Kávovary automatické
 

Čelný panel s náročnou úpravou povrchu z akostných materiálov

Ručne povrchovo upravovaná čelná časť z karbónových vlákien je nefalšovaným prejavom dobrého vkusu. Elegantne potvrdzuje suverenitu a zároveň výkonnosť tohto automatického kávovaru. Plášť stroja s lakovaním jemným na dotyk a diskrétnymi prvkami z chrómu dokonalým spôsobom dotvárajú tento nádherný, štýlový a univerzálny dizajn.

j95_01

 

TFT displej pre intuitívnu obsluhu

Jasnejšiu, jednoduchšiu a intuitívnejšiu koncepciu obsluhy azda ani nenájdete. Stačí pootočiť otočným ovládačom a na TFT displeji sa Vám zobrazí zoznam kávových špecialít. Potom už len raz stlačite príslušné tlačidlo a môžete sa začať tešiť na šálku lahodnej kávy. Moderná grafika v kombinácii s dizajnom stroja vytvára harmonicky zladený obrázok.

j95_02

Mlynček Aroma+ je teraz dvakrát rýchlejší, čo sa kladne odráža na aróme

Zdokonalením rezného uhlu vo vnútri mlecieho kužeľa sa inžinierom firmy JURA podarilo výrazne zvýšiť výkon mlynčeka. Vo výsledku tak kávovar docieli perfektnú arómu s celou jej prírodnou plnosťou, a to za polovične krátky čas. Milovníci kávy si teda môžu vychutnávať čisté a dokonalé chute kávy vediac, že im príprava zaberie menej času a nebude ani tak hlučná.

j95_03

Tá najjemnejšia pena

Výšku výtoku na prípravu latte macchiata a cappuccina i výtoku na kávu možno plynulo prestavovať. To umožňuje za každých okolností vytvoriť dokonalé špeciality či do malinkej šálky na espresso alebo do pohára na latte macchiato s výškou 153 mm. Integrovaná technológia jemnej peny JURA zaisťuje, že mliečna pena bude vždy unikátna, s konzistenciou ľahkou ako pierko.

j95_04

 

Podobný produkt

Hmotnosť 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

      jura_ikona

logo-jura

 O spoločnosti JURA

Držíme krok s meniacimi sa časmi

Už od roku 1931 sa švajčiarska spoločnosť JURA Elektroapparate AG venuje vývoju inovatívnych vysokokvalitných prístrojov pre domácnosť.
Spoločnosť JURA právom patrí medzi priekopníkov v oblasti vývoja kávovarov a prístrojov na výrobu espressa. Už od polovice 80. rokov je jedným z hlavných pilierov pokroku na poli plnoautomatických prístrojov na kávu pre domácnosti. V súčasnosti naša spoločnosť využíva svoje skúsenosti a know-how na vývoj poloprofesionálnych aplikácií v sektore prístrojov pre kancelárie a gastronómiu.
Tradičná švajčiarska značka sa stala globálnym hráčom. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza vo švajčiarskom meste Niederbuchsiten. Spoločnosť JURA je zastúpená v Nemecku, Rakúsku, USA, Veľkej Británii, Austrália, Španielsko, Švédsko a juhovýchodnej Ázii vlastnými predajnými organizáciami a spoločnými podnikmi. V mnohých iných častiach sveta pôsobí JURA na trhu v úzkej spolupráci s distribútormi.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.