Jura J6 Brilliant Silver

Neohodnotené
 
 

Nový kávovar Jura J6 v odtieni "Brilliant silver" (platinová) sa prezentuje moderným dizajnom. Okrem klasických elegantných línií značky Jura, zaujme na prvý pohľad rotačný ovládač podsvietený krištáľovo modrou farbou, sklenený odkvapkávaci rošt a pochrómovaná kávová výpusť.

Dostupnosť Na dotaz
Cena za mernú jednotku €1 850 / 1 ks
Cena €1 541,67 bez DPH
€1 850    
Kód tovaru 1491
Výrobca JURA
Kategória Kávovary
 

Nový kávovar Jura J6 v odtieni "Brilliant silver" (platinová) sa prezentuje moderným dizajnom. Okrem klasických elegantných línií značky Jura, zaujme na prvý pohľad rotačný ovládač podsvietený krištáľovo modrou farbou, sklenený odkvapkávaci rošt a pochrómovaná kávová výpusť.

Technologicky je kávovar vybavený systémom impulzného extrakčného procesu (P.E.P. ©)mlynčekom Aróma G3, inteligentným vodným systémom (I.W.S.®) a funkciou prípravy kávy jedným stlačením tlačidla. Samozrejmosťou je intuitívne ovládanie s veľkým množstvom možností nastavenia.

Model Jura J6 nájdete v ponuke tiež v platinovej farbe Jura J6 - Piano White.

Video predstavenie modelu Jura J6 Brilliant silver:

P.E.P.® pulzný extrakčný proces

Revolučná technológia, ktorá optimalizuje dobu extrakcie a umožňuje, aby aj malé kávové špeciality, ako je ristretto alebo espresso, mali intenzívnejšiu chuť a plnú arómu. Kávovar Jura J6 vie pripraviť kávu v rovnakej kvalite ako najlepšie kaviarne.

Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) pre automatickú detekciu filtra

Inteligentný vodný systém umožňuje automatickú detekciu filtra v nádobe na vodu, čím zaručuje jeho efektívne fungovanie a využitie kapacity. Filter odstraňuje z vody nežiadúce látky, ako sú ťažké kovy a chlór. Zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Každá filtračná patróna CLARIS Smart je detekovaná automaticky pomocou čipu a novej technológie RFID (rádiofrekvenčná identifikácia). S použitím vodných filtrov nie je potreba prístroj odvápňovať.

Aróma G3 Mlynček

Melie ticho, rýchlo a ohľaduplne voči káve. Zachováva maximum arómy kávy a výrazne redukuje množstvo kávy, ktoré ostáva v mlynčeku.

Systém One Touch

 13 druhov nápojov, od klasických káv až po mliečne špeciality ako je latte machiato, cappuccino alebo flat white, všetko jedným stlačením tlačidla. Výšku vypuste možete plynule nastavovať podľa výšky zvolenej šálky či pohára.

Smart Connect - na želanie jednoduchšie

Ovládanie automatického kávovaru, pomocou smarfónu alebo tabletu, vďaka aplikácií JURA Coffee App umožňuje každému nastaviť si vlastné preferencie kávy. Objem, silu arómy, či teplotu vsetkych špeciálnych druhov kávy si možno individuálne naprogramovať a uložiť v tablete / smartfóne. Pre Vašu obľúbenú kávu už postačí iba jeden dotyk. Smart connector nie je súčasťou kávovaru, je nutné ho dokúpiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

      jura_ikona

logo-jura

 O spoločnosti JURA

Držíme krok s meniacimi sa časmi

Už od roku 1931 sa švajčiarska spoločnosť JURA Elektroapparate AG venuje vývoju inovatívnych vysokokvalitných prístrojov pre domácnosť.
Spoločnosť JURA právom patrí medzi priekopníkov v oblasti vývoja kávovarov a prístrojov na výrobu espressa. Už od polovice 80. rokov je jedným z hlavných pilierov pokroku na poli plnoautomatických prístrojov na kávu pre domácnosti. V súčasnosti naša spoločnosť využíva svoje skúsenosti a know-how na vývoj poloprofesionálnych aplikácií v sektore prístrojov pre kancelárie a gastronómiu.
Tradičná švajčiarska značka sa stala globálnym hráčom. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza vo švajčiarskom meste Niederbuchsiten. Spoločnosť JURA je zastúpená v Nemecku, Rakúsku, USA, Veľkej Británii, Austrália, Španielsko, Švédsko a juhovýchodnej Ázii vlastnými predajnými organizáciami a spoločnými podnikmi. V mnohých iných častiach sveta pôsobí JURA na trhu v úzkej spolupráci s distribútormi.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.