Durgol Swiss espresso odvápňovač 2x125 ml

 
 

Odvápňovač durgol® swiss espresso® je tekutý špeciálny odvápňovač pre všetky kvalitné prístroje na espresso vrátane automatických a poloautomatických kávovarov, presovačov, pákových kávovarov i prístrojov na porciovanú kávu. Pomocou durgol® swiss espresso® je taktiež možné odvápňovať prekvapkávače, elektrické ohrievače a varné kanvice.

Balenie: 2x125ml

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Jednotková cena €6 / 1 ks
Cena €10 bez DPH
€12
Kód tovaru DURGOL-002
Značka DURGOL
Kategória Odvápnenie
 

• durgol® swiss espresso® obsahuje účinné ochranné látky brániace vzniku korózie, a preto ani časté a dlhodobé odvápňovanie týmto špeciálnym tekutým prípravkom nespôsobuje koróziu kovových vnútorných častí. To platí pre všetky používané kovy moderných prístrojov - oceľ, mosadz, meď aj hliník.


• Pri pôsobení vnútri prístroja vytvárajú inhibítory korózie ochranný film, ktorý sa na molekulárnej úrovni naviaže na kov a kyselina (účinná odvápňovacia látka) tak dostane príležitosť reagovať len s vápenatými usadeninami. Odvápňovanie pomocou durgol® swiss espresso® navyše trvá len krátko.


• Tieto špeciálne chemické látky môžu byť len v tekutej forme, preto ich nemôžu tablety alebo prášok z princípu obsahovať. Ich homogénne zlúčenie do tekutiny spolu s kyselinou je pritom obťažne, preto je durgol® swiss espresso® svojim zložením a účinkom medzi odvápňovačmi ojedinelý.


• Pri svojom pôsobení durgol® swiss espresso® takmer nepení, preto odvápňuje skutočne všade, vo všetkých častiach a po celej ploche vnútorných armatúr

Hmotnosť 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Durgol_logo

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.