BARZZUZ Panama SHB zrnková káva 250g

 
 

Zloženie: 100 % Arabika

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €9,20 / 250 g
Cena €7,67 bez DPH
€9,20 / ks    
Kód tovaru BARZZUZ-020
Značka BARZZUZ
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Na kvalite kávy sa podieľa unikátna mikroklíma jednotlivých oblastí. Formuje ju východo západný tvar Panamy podporujúci prúdenie studených vetrov cez centrálne horské pásmo. Vulkanická pôda je bohatá na živiny a minerálne látky a podporuje kvalitu panamskej kávy. Najznámejšie regióny produkujúce gurmánske kávy sú Boquete a Vulkán Candela na západe krajiny, pri južnej Kostarickej hranici. Šálka panamskej kávy má čistú a vyváženú chuť, stredné telo a v chuti sa podľa mikroregiónu môžu objavovať čokoládové, ovocné a kvetinové tóny. Nami ponúkaná Panama boquete, je mimoriadne jemná, s plným telom, čokoládovou chuťou a len s náznakom oživujúcej acidity. Vrelo odporúčame.

Hmotnosť 0.27 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Barzzuz_logo

Filozofiou spoločnosti BARZZUZ s.r.o. je dodávať zákazníkom najkvalitnejšiu a hlavne čerstvú kávu. Čerstvá káva je základným faktorom pre prípravu skutočne dobrej šálky kávy.
Naša spoločnosť je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta.
Dovážame len najvyššie triedy v zmysle klasifikácii jednotlivých vývozcov zelených káv (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty, alebo gourmet coffee.