Chicco D'Oro Tradition zrnková káva 250g

 
 

SWISS_Roast

CHICCO D´ORO Tradition je zmes najlepších káv z centrálnej Ameriky pestovaných na vybratých plantážach v stredných nadmorských výškach, kde je klíma pre kávové rastliny najideálnejšia. 

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €8 / 250 g
Cena €6,67 bez DPH
€8 / ks    
Kód tovaru CHICCO-002
Značka Chicco D'Oro
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Výber pre vás robia experti, ktorých vycibrený zmysel pre chute sú garantom pre konštantné aromatické zloženie zmesi. V závislosti na úrode sa robia v zmesi stále jemné variácie, aby konečný produkt zodpovedal tomu čo CHICCO D´ORO preslávilo v Švajčiarsku a v okolitých štátoch. Výsledkom je príjemne jemná kyslosť, ktorá sa nikdy netlačí do popredia, plná aróma bez žiadneho náznakuhorkosti, ktorej chuť trvalo ostáva v ústach. Ako espresso je korenisté, ale nie prehnane silné, má mpresne tú správnu dominanciu v cappuccine a pri dlhej krémovej káve sa prejavuje jeho švajčiarsky pôvod.

Hmotnosť 0.27 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

chicco-doro-logo

      SWISS_Roast

CHICCO D´ORO (číta sa kiko doro - slovo pochádza z taliančiny a znamená zlaté zrno) je jednou z najznámejších značiek kávy v Taliansku a prináša typickú chuť do každej espresso, alebo cappuccino šálky. Jeho plná silná aróma už presvedčila milióny talianov a napriek tomu asi „najtalianskejšia“ káva pochádza zo švajčiarskeho Tessínu. Non fa niente - tak dlho kým tak aj chutí.

V pohraničnej oblasti Švajčiarska s Talianskom, v blízkosti Chiassa v Balerne, sa už od roku 1944 praží káva. Kávy firmy CHICCO D´ORO sú taliansky „orientované“, ale samozrejme so švajčiarskym „pôvodom“.