NESPRESSO KAZAAR 10X6G

 
  • 1 z 2
 

Intenzita 12

Výnimočne intenzívna a sirupovitá káva s korenistými tónmi

Vhodné na prípravu Ristretto (25 ml) a Espresso (40 ml)

Tóny: intenzívny, drevitý

 

 

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,61 / 1 ks
Cena €5,08 bez DPH
€6,10 / ks    
Kód tovaru NESPRESSO-013
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Palermo nás inšpirovalo dlhým, tmavým pražením a vysokým obsahom Robusty: charakteristické znaky tohto sicílskeho mesta. Multikultúrne Palermo, kde sa krížia vplyvy afrických a arabských tradícií, nás prinútilo snívať. Výsledkom je výnimočne intenzívna, sirupovitá, drevitá a korenená káva, korunovaná veľmi tmavou a hutnou cremou.

PÔVOD
Odvážna intenzita kávy KAZAAR pochádza z dvoch nepremývaných Robust - klasického spôsobu, ako získať silnú šálku. Oproti tomu praná Robusta dodáva káve krémovú textúru. Tieto Robusty potom dopĺňa dotyk latinskoamerickej Arabiky. Všetky kávy sú pražené oddelene, aby mohol vyniknúť ich charakter. Robusty prinášajú odvážnu horkosť, telo a korenisté tóny. Arabika zmesi dodáva dotyk sladkosti.

PRAŽENIE
Kávy sme pražili oddelene, aby sa v zmesi KAZAAR objavili odlišné kvality každej z káv. Arabika a Robusta získajú intenzívnym pražením svoju horkosť a telo. Ďalej nepremývaná Robusta s kratším a ľahším pražením, aby sme pozdvihli niektoré z jemnejších aromatických tónov. Pražený štýl KAZAAR odráža arabský a africký vplyv, ktorý vidíte na temných a intenzívnych kávach južného Talianska.

AROMATICKÝ PROFIL
Výnimočná intenzita, bohaté pražené tóny, silná horkosť s tónmi korenia a krémová štruktúra – to všetko je káva KAZAAR, ktorá svoju inšpiráciu našla v sicílskom Palerme.

Hmotnosť 0.1 kg

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
4
MT Avatar autora | 9.4.2016
chutna.

nespresso-logo