NESPRESSO NICARAGUA 10X5G

 
 

Intenzita 5

Arabika spracovaná metódou Black-Honey so sladkými cereálnymi tónmi

Vhodné na prípravu Espresso (40 ml) a Lungo (110 ml)

Tóny: medový

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,72 / 1 ks
Cena €6 bez DPH
€7,20 / ks    
Kód tovaru 1737
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Pokiaľ by spôsob spracovania metódou Black-Honey bol jednoduchou cestou ku káve medovej chuti, robil by to každý. Odhodlala sa k tomu iba hŕstka farmárov. Ide o výnimočný proces spracovania okrem iného aj preto, že si vyžaduje veľkú pozornosť a starostlivosť. Master Origins NICARAGUA je práve taká výnimočná káva, 100% nikaragujská Arabika spracovaná metódou Black-Honey. Dúšok tejto kávy je vďaka Black-Honey metóde jemný a sladký ako med. Kávová čerešňa je zbavená vonkajšej šupky a potom sú zrná ponechané v ovocnej dužine. Pri sušení tak káva absorbuje ovocné cukry a stáva sa medovo sladkou. Tento proces si vyžaduje veľkú pozornosť a starostlivosť, pretože lepkavé zrnká majú tendenciu sa k sebe lepiť je tu riziko nežiaducich procesov. Miestni farmári tak s každodennou starostlivosťou zrná zhrabujú a otáčajú, aby sa pri tejto káve rozvinuli iba tie chutné sladké cereálne tóny.

PÔVOD
Master Origins NICARAGUA je 100% nikaragujská Arabika spracovaná metódou Black-Honey

PRAŽENIE
Oddelené praženie Master Origins NICARAGUA pri strednej teplote a po kratšiu dobu zachováva tieto nikaragujskej Arabiky v rovnováhe.

AROMATICKÝ PROFIL
Master Origins NICARAGUA je káva sladká ako nektár - má saténovo jemnú štruktúru a hrejivé sladké cereálne tóny. Jej výrazná sladkosť pochádza zo vzácnej metódy spracovania, tzv. Black-Honey.

 
Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

nespresso-logo