NESPRESSO NOCCIOLA 10X5G

 
 

OCHUTENÁ

100 % Arabica

Káva s príchuťou pražených lieskových orieškov

Vhodné na prípravu Lungo (110 ml) a Cappuccino

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,72 / 1 ks
Cena €6 bez DPH
€7,20 / ks    
Kód tovaru 3466
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Každá príchuť Barista Creations je inšpirovaná dezertami a milovanými spomienkami, ktoré sa k nim viažu. Kávy predstavujú pozvánku na pôžitok prostredníctvom vynikajúceho spojenia kávy a klasických príchutí. Naši majstri v miešaní a pražení odborne spájajú kávové zrná a niektoré z najlepších chutí do jednej šálky, ktorá v sebe skrýva silu vyvolať príval krásnych spomienok. Barista Creations Flavoured Nocciola je dokonalým dôkazom toho, čo je možné, keď sa v jednej šálke spojí lahodná káva a známe príchute. Bohatá príchuť pražených lieskových orieškov nikdy neprebije všetky arómy kávy, ale naopak k vám obe prichádzajú v jednom nezabudnuteľnom duete. Vedľa kolumbijskej Arabiky prinášajú brazílske zrná Bourbon zmesi sladkosť a komplexnosť. Káva je hladká a hodvábna – naši majstri v miešaní a pražení si nedokázali predstaviť vhodnejšiu kombináciu k charakteristickej chuti lieskových orieškov.

PÔVOD
Nič sa nevyrovná klasike. A káva Barista Creations Flavoured Nocciola ju prináša vďaka bohatej chuti pražených lieskových orieškov v hladkej zmesi juhoamerických Arabík. Sladový a cereálny charakter kávy spoločne s karamelovou orieškovou arómou - váš pokyn na spomalenie a vychutnanie si okamihu s kávou. Pripravte si kávu ako cappuccino – mliečne potešenie s príchuťou lieskových orieškov doplní lahodný tón praliniek.


PRAŽENIE
Brazílska káva sa praží ľahko, aby zostala jemná a zachovala si všetky sladové a cereálne tóny, zatiaľ čo väčšina kolumbijských zŕn sa praží krátko, aby sa uvoľnili všetky ich jemnejšie arómy . Jemné mletie dodáva tejto harmonickej káve na intenzite.

AROMATICKÝ PROFIL

Táto aromatizovaná zmes vás poteší klasickou chuťou lieskových orieškov, ktorú dopĺňajú tóny praliniek, sušienok a cereálií.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

nespresso-logo