NESPRESSO PERU ORGANIC 10X5,8G

 
 

Intenzita 6

Praná BIO Arabika s elegantnými ovocnými a cereálnymi tónmi

Elegantná BIO Arabika, ktorú vypestovali drobní farmári na odľahlých farmách v podhorí Ánd v Peru, vyznačujúca sa hladkou praženou cereálnou chuťou s ovocnými podtónmi. Peru Organic je ovocnou kávou s nezameniteľnými rastlinnými tónmi. Ľahká kyslosť kávy je krásne vyvážená kontrastnou arómou jemne pražených sladkastých cereálií.

Vhodné na prípravu espressa (40ml)

Tóny: ovocný

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,72 / 1 ks
Cena €6 bez DPH
€7,20 / ks    
Kód tovaru 3337
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

PÔVOD
Precestovali sme odľahlé horské regióny v Peru, aby sme našli naozaj kvalitné zrná BIO certifikovanej kávy Arabika. Vysoko nad 1000 m. n. m. – dokonca až okolo 2 100 m. n. m. – prilepení k strmým štítom Ánd sme našli kávu, ktorá vyhovuje našim prísnym požiadavkám na kvalitu. Vďaka znalostiam o prírodnom pestovaní kávy, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a tiež vďaka neutíchajúcej starostlivosti drobných pestovateľov, je táto káva tak výnimočná.

PRAŽENIE
Potom, čo sme si dali naozaj záležať a našli vysoko v Peru jemnú BIO kávu, je len prirodzené, že rovnakú starostlivosť venujeme aj jej praženiu. Peru Organic je single origin kávou, ktorá sa praží odelene, aby káva získala komplexnú chuť. Obe časti sú pražené svetlo tak, aby vynikol iskrivý jemný charakter kávy spolu s tónmi exotického ovocia.

AROMATICKÝ PROFIL
Peru Organic je ovocnou kávou s nezameniteľnými rastlinnými tónmi. Ľahkú kyslosť kávy krásne vyvažuje kontrastná aróma pražených sladkastých cereálií.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

nespresso-logo