NESPRESSO STOCKHOLM LUNGO 10X6G

 
 

Intenzita 8 

Bohaté telo s cereálnym a sladovým tónom

Vhodné na prípravu Lungo (110 ml)

Tóny: pražený, sladový

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,64 / 1 ks
Cena €5,33 bez DPH
€6,40 / ks    
Kód tovaru NESPRESSO-034
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Švédi patria medzi najväčších konzumentov kávy na svete. Pri prechádzkach Štokholmom narazíte najčastejšie na šálku intenzívnej čiernej kávy so sladovým tónom, ktoré pochádza zo vzácnej monzúnovej Arabiky. World Explorations STOCKHOLM LUNGO predstavuje rovnaký aromatický profil švédskej kávy vďaka kombinácii indických zŕn Monsooned Malabar doplnené o kolumbijskú Arabiku. Spoločne tak vytvárajú intenzívnu, sladkú šálku s dotykom horkosti. Vychutnajte si ju ako miestnu tak, že si k veľkej šálke voňavej kávy prizvite rodinu či priateľov a dáte si k nej typického škoricového slimáka.

PÔVOD
World Explorations STOCKHOLM LUNGO je bohatá a intenzívna zmes Arabik, ktorá odráža aromatický profil obľúbený medzi Švédmi. V ére plachetníc získavali indické kávy na svojej dlhej ceste do Švédska divokú chuť oceánskeho vzduchu – tento pikantný, sladový charakter si získal švédske srdcia i chuťové bunky. Naša zmes vzdáva hold tejto histórii a je zakotvená v indickej káve Monsooned Malabar. Dnes túto plnú a výraznú chuť znovu vytvárame vďaka tomu, že túto Arabiku skladujeme niekoľko mesiacov na juhozápadnom pobreží Indie, kde vanú monzúnové vetry a menia samotnú štruktúru zŕn. Vysoko pestované kolumbijské Arabiky dopĺňajú zmes ľahkou sladkosťou.

PRAŽENIE
Monzunová Arabika dostane tmavé praženie, ktoré podporí jej plné telo a cereálny tón. Kolumbijské zrná sú oproti tomu pražené len ľahko a dodávajú zmesi STOCKHOLM LUNGO potrebnú harmóniu.

AROMATICKÝ PROFIL
Sladké cereálne a sladové tóny sú okorenené štipkou kyslosti a príjemným stupňom horkosti.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

nespresso-logo