NESPRESSO VIENNA LUNGO 10X5,5G

 
 

Intenzita 6

Vyvážená a hladká káva s cereálnymi a sladovými tónmi

Vhodné na prípravu Lungo (110 ml)

Tóny: cereálny, sladový

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,64 / 1 ks
Cena €5,33 bez DPH
€6,40 / ks    
Kód tovaru NESPRESSO-037
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Tradícia viedenských kaviarní formovala kávovú kultúru tohto pulzujúceho mesta, ktoré je domovom mnohých kávových receptúr a je známe pre svoju jemnú chuť tohto nápoja. World Explorations VIENNA LUNGO je presným zrkadlom tunajšej tradične jemnej a vyváženej kávy. Či už si Rakúšania vychutnávajú kávu vo vyhlásených viedenských kaviarňach alebo doma, milujú dlhú šálku s vyváženým profilom a najlepšie s kúskom torty. Vychutnajte si ju ako miestni: Doplňte si Lungo horúcou vodou alebo šľahačkou do šálky s objemom 150 ml a doprajte si ku káve kúsok torty.

PÔVOD
Káva World Explorations VIENNA LUNGO spája sladké obilné tóny charakteristické pre prírodne spracované zrná brazílskej odrody Bourbon a ovocné tóny premývanej kolumbijskej Arabiky. Spoločne vytvárajú túto jemnú zmes s hodvábnou štruktúrou, rovnako harmonickou ako skladby viedenských klasikov.

PRAŽENIE
Brazílsku kávu pražíme ľahko až stredne, aby si zrná odrody Bourbon zachovali svoju guľatosť, jemnosť a sladovú arómu. Zrná premývanej Arabiky z Kolumbie sú pražené krátko, aby odhalili svoju rafinovanosť. Jemné mletie dodáva tejto harmonickej zmesi intenzitu.

AROMATICKÝ PROFIL
Pozoruhodne zaoblená a hladká. Nemôžete prehliadnuť hrejivé sladové a cereálne tóny, ktoré túto zmes robia tak harmonickou.

 
Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

nespresso-logo