NESPRESSO VOLLUTO DECAFFEINATO 10x4,9g

 
  • 1 z 2
 

BEZKOFEÍNOVÁ

Intenzita 4

Ľahká káva s tónmi sladkých sušienok a ovocia

Sladká a ľahká káva VOLLUTO DECAFFEINATO je bezkofeínová verzia svojho klasického náprotivku.

Brazílske a kolumbijské zrná Arabika sa ľahko upražili, aby sa zvýraznili ich špecifiká a odhalili tóny sladkých sušienok a sviežeho ovocia. Toto alter ego kávy VOLLUTO, ktoré si v prírodnom procese dekofeinizácie starostlivo zachováva svoj bohatý aromatický profil, vzdáva hold tým, ktorí zbožňujú chuť kávy, ale dávajú prednosť nižšiemu príjmu kofeínu.

Vhodné na prípravu espressa (40 ml)

Tóny: cereálny, vyvážený, ovocný

Dostupnosť Skladom
Cena €5,42 bez DPH
€6,50 / ks    
Kód tovaru NESPRESSO-022
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Sladká a ľahká káva VOLLUTO DECAFFEINATO je bezkofeínová verzia svojho klasického náprotivku z roku 1986. Brazílske a kolumbijské zrná Arabika sme ľahko upražili, aby sme zvýraznili ich špecifiká a odhalili tóny sladkých sušienok a sviežeho ovocia. Toto alter ego kávy VOLLUTO, ktoré si v prírodnom procese dekofeinizácie starostlivo zachováva svoj bohatý aromatický profil, vzdáva hold tým, ktorí zbožňujú chuť kávy, ale dávajú prednosť nižšiemu príjmu kofeínu.

PÔVOD
Nechajte sladké sušienkové tóny a lahodnú ovocnosť rozžiariť Váš deň v tejto harmonickej bezkofeínovej espresso zmesi brazílskej a kolumbijskej Arabiky.

PRAŽENIE
Káva VOLLUTO DECAFFEINATO je stredne pražená aj stredne mletá, aby bolo všetko v harmónii. Pri tomto pražení získava brazílska Arabika sladké sušienkové tóny a kolumbijské zrná si zachovávajú živú ovocnosť.

AROMATICKÝ PROFIL
Nespresso VOLLUTO DECAFFEINATO má neodolateľnú vôňu a upokojujúce sladké sušienkové tóny ako čerstvá brioška pečená v rúre. Kolumbijská káva v zlatej kapsule Nespresso prináša svoje svieže ovocné a vínne tóny, ktoré zmes oživujú.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

nespresso-logo