CHICCO D'ORO LATINO ZRNKOVÁ KÁVA 500 G

 
Novinka Zväčšiť
 

100% Arabika

z náhorných plošín a horských oblastí Latinskej Ameriky. Stredne pražená káva, výraznej ale zaoblenej chuti. Je vhodná na espresso, ristretto, café crème alebo cappuccino.

Dostupnosť Do 2-4 dní
Jednotková cena €0,06 / 1 g
Cena €12,50 bez DPH
€15 / ks    
Kód tovaru 3644
Značka Chicco D'Oro
Kategória CHICCO D'ORO
 

Latino káva je špeciálna kompozícia prémiových kávových zŕn odrody Arabica, spracovaných suchou i mokrou metódou, ktoré pochádzajú z náhorných plošín a horských oblastí Latinskej Ameriky. Bohatá a komplexná aróma, výrazná, ale zaoblená chuť, to sú charakteristiky tejto zmesi pozostávajúcej zo 100% výberovej kávy Arabica.

Stredne pražená káva, výraznej ale okrúhlej chuti. Je vhodná na espresso, ristretto, café crème alebo cappuccino.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

chicco-doro-logo

      SWISS_Roast

CHICCO D´ORO (číta sa kiko doro - slovo pochádza z taliančiny a znamená zlaté zrno) je jednou z najznámejších značiek kávy v Taliansku a prináša typickú chuť do každej espresso, alebo cappuccino šálky. Jeho plná silná aróma už presvedčila milióny talianov a napriek tomu asi „najtalianskejšia“ káva pochádza zo švajčiarskeho Tessínu. Non fa niente - tak dlho kým tak aj chutí.

V pohraničnej oblasti Švajčiarska s Talianskom, v blízkosti Chiassa v Balerne, sa už od roku 1944 praží káva. Kávy firmy CHICCO D´ORO sú taliansky „orientované“, ale samozrejme so švajčiarskym „pôvodom“.