NESPRESSO ARPEGGIO 10x5,3G

 
  • 1 z 2
 

Intenzita 9

Intenzívna a krémová káva s kakaovými tónmi

Vhodné na prípravu Ristretto (25 ml) a Espresso (40 ml)

Tóny: intenzívny, kakaový

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,60 / 1 ks
Cena €5 bez DPH
€6 / ks    
Kód tovaru NESPRESSO-002
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Krátko a do tmava pražený majstrovský kúsok pochádza priamo z kultúrneho a umeleckého srdca Talianska. Táto jedinečná zmes káv Arabika dokonale odráža kultúrny význam Florencie ako intelektuálneho centra Talianska, kde sa miešajú vplyvy z celej krajiny. Štýl praženia ARPEGGIO všetky tieto vplyvy prepája v kombinácii ovocných tónov, ktoré tradične nájdeme v severnom Taliansku, s tónmi kakaa typickými pre juh. Výsledkom je zamatová, hustá a krémová káva.

PÔVOD
Káva ARPEGGIO je zmes latinskoamerických Arabík z Brazílie a Kostariky, ktorých spojenie je rovnako magnetické ako Florencia v období renesancie.

PRAŽENIE
Tmavé a krátke praženie oslavuje remeselnú tradíciu a zložitosť florentského štýlu praženia. Zmes v sebe harmonicky kombinuje ľahší aromatický profil severu zeme s intenzívnymi kakaovými tónmi typickými pre juh. Výsledkom je vyvážená zmes s krémovou textúrou a príťažlivými tónmi horkosladkého kakaa.

AROMATICKÝ PROFIL
Káva ARPEGGIO je hutná a krémová s výraznými praženými a kakaovými tónmi. Navyše bohatá crema káve dodáva zamatovú textúru, ktorej sa nedá odolať.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

nespresso-logo