NESPRESSO ARPEGGIO DECAFFEINATO 10x5,5g

 
  • 1 z 2
 

BEZKOFEÍNOVÁ

Intenzita 9

Intenzívna a krémová káva s kakaovými tónmi

Vhodné na prípravu Espresso (40 ml) a Ristretto (25 ml)

Tóny: intenzívny, kakaový

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €0,65 / 1 ks
Cena €5,42 bez DPH
€6,50 / ks    
Kód tovaru NESPRESSO-001
Značka NESPRESSO
Kategória Káva a kávové kapsuly
 

Krátko a do tmava pražený majstrovský kúsok pochádza priamo z kultúrneho a umeleckého srdca Talianska. Táto jedinečná zmes bezkofeínových Arabík dokonale odráža kultúrny význam Florencie ako intelektuálneho centra Talianska, kde sa miešajú vplyvy z celej krajiny. Štýl praženia ARPEGGIO DECAFFEINATO všetky tieto vplyvy prepája v kombinácii ovocných tónov, ktoré tradične nájdeme v severnom Taliansku, s tónmi kakaa typickými pre juh. Výsledkom je zamatová, hustá a krémová káva. Toto alter ego kávy ARPEGGIO, ktoré si v prírodnom procese dekofeinizácie starostlivo zachováva svoj bohatý aromatický profil, vzdáva hold tým, ktorí zbožňujú chuť kávy, ale dávajú prednosť nižšiemu príjmu kofeínu.

PÔVOD
ARPEGGIO DECAFFEINATO je zmes latinskoamerických Arabík z Brazílie a Kostariky, ktorých spojenie je rovnako magnetické ako Florencia v období renesancie.

PRAŽENIE
Tmavé a krátke praženie oslavuje remeselnú tradíciu a zložitosť florentského štýlu praženia. Zmes v sebe harmonicky kombinuje ľahší aromatický profil severu zeme s intenzívnymi kakaovými tónmi typickými pre juh. Výsledkom je vyvážená zmes s krémovou textúrou a príťažlivými tónmi horkosladkého kakaa.

AROMATICKÝ PROFIL
Káva ARPEGGIO DECAFFEINATO je rovnako hutná a krémová ako jej verzia s kofeínom. Dekofeinácia neznižuje výrazné pražené a kakaové tóny. Navyše bohatá crema káve dodáva zamatovú textúru, ktorej sa nedá odolať.

Hmotnosť 0.1 kg

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
1
JS Avatar autora | 9.4.2016
nie je kysla, je vyborna, ja pijem len bezkofeinovu, krasne vonia. odporucam.

nespresso-logo