LAVAZZA Top Class zrnková kava 1kg

Neohodnotené
 
 

Pri výrobe tejto kávy sa používa zmes 70% vysokohorskej Arabiky z Južnej a Strednej Ameriky a 30% podielu je doplnené najkrajšími ázijskými kávami Robusta z Indonézie (pobrežie Jávy), ktorá patrí medzi najlepšie na kontinente.

Dostupnosť Skladom
Cena €17,29 bez DPH
€20,75    
Kód tovaru KAV-LAV-013
Značka LAVAZZA
Kategória Káva zrnková
 

Druh Lavazza Top Class v ponuke pražiarne Lavazza je určite jednou z najlepších zmesí kávy a označenie Top jej právom patrí. Káva Lavazza Top class dosahuje ideálne rovnováhy sily, bez horkosti, s plným telom a arómu, guľatú a sladkou chuťou a pretrvávajúce príchuťou. Vzhľadom na spôsob praženia zostáva zrno v dokonalej kondícii, čo je aj dôvod, prečo sa tento druh Lavazza hodí pre všetky druhy kávovarov, ale ik priamemu spracovaniu.

Lavazza triedy Top ukázala cestu ďalším pražiarňám ako môžu byť kvalitné kávy s relatívne vysokým obsahom kávy Robusta. Jedná sa o veľmi univerzálne kávu, ktorá zaručuje bohatú hustú crema za každých podmienok.

Káva Lavazza je súčasťou našej kávovej kultúry už dlhšie, než 100 rokov. Je vlastnená a spravovaná rodinou Lavazza. História kávy Lavazza začína v roku 1894, kedy Luigi Lavazza kúpil malý koloniál v Paissa Olivero, staré časti Turína a založil tak vlastný obchod. Malý koloniál sa stal štartovacím bodom dnešnej obrovské spoločnosti Lavazza.

 

Hmotnosť 1.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Lavazza-logo

Káva Lavazza je súčasťou našej kávovej kultúry už dlhšie, viac ako 100 rokov. Je vlastnená a spravovaná rodinou Lavazza. História kávy Lavazza začína v roku 1894, kedy Luigi Lavazza kúpil malý koloniál v Paissa Olivero, starej časti Turína a založil tak vlastný obchod. Malý koloniál sa stal štartovacím bodom dnešnej obrovskej spoločnosti Lavazza.

Spoločnosť s názvom Lavazza bola založená v roku 1895. Hlavou spoločnosti bol Luigi. Obchod nezarábal viac ako 1 300 lír týždenne a predávalo sa v ňom prakticky čokoľvek, tovar sa doručovali domov, občas sa obchod stával aj náhradou krčmy.

Vtedy Luigi Lavazza upražil svoju prvú kávu a požiadal ihneď o zaplatenie tzv. Autorských práv na celý proces výroby kávy.

Dnes je, Lavazza lídrom na poli espressa v Taliansku, s takmer 45% podielom na celkovom kávovom trhu a 75% podielom v spotrebe v domácnostiach. Lavazza používa vlastné expertízy k selekcii najvyššej kvality zŕn z viac ako 25 krajín produkujúcich kávu v Strednej a Južnej Amerike, Afrike a Ázii.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.