JURA WE8 Dark Inox

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Kávovar JURA IMPRESSA WE8 - Dark INOX

12 nápojov | OneTouch | VYSOKÁ VÝPUSŤ | SK menu | P.E.P. | SMART filtre | pre vysokú záťaž | exkluzívne ZÁRUKA 25 MESIACOV ALEBO 16 000 KÁV NA MODELY WE6 A WE8PRIAMO OD VÝROBCU JURA AJ PRI NÁKUPE NA FIRMU (IČO)!| VYSOKÁ výpusť na latte (a ďalšie mliečne špeciality) | prepojenie pomocou Smart connectoru (štatistika, nastavenie, vlastné nápoje) | veľké nádoby na vodu, odpad aj kávu

Dostupnosť Skladom
Cena za mernú jednotku €1 749 / 1 ks
Cena €1 457,50 bez DPH
€1 749    
Kód tovaru 47/66
Výrobca JURA
Kategória Kávovary automatické
 

Profesionálny kávovar JURA IMPRESSA WE8 - kávový špecialista

Exkluzívne ZÁRUKA 25 MESIACOV ALEBO 16 000 káv NA MODELY WE6 A WE8 PRIAMO OD VÝROBCU JURA AJ PRI NÁKUPE NA FIRMU (IČO)!

OneTouch profi prístroj pre milovníkov kávy a kávových špecialít, to je JURA WE8.

Profesionálny kávovar, robustná konštrukcia s pokročilým OneTouch ovládaním (všetko jedným stlačením), farebný displej v češtine, niekoľko užívateľských úrovní (heslom chránené nastavenia niekoľkých úrovní), šikovný SMART filter, P.E.P. (Pulzné preparenie), prepojenie pomocou smart Connectoru (štatistika, nastavenie, vlastné nápoje), veľké nádoby na vodu, odpad aj kávu.

Skvelý kávovar určený tam, kde si zamestnanci, zákazníci, či návštevníci chcú vychutnať dokonalú chuť kávy aj populárnych mliečnych špecialít. WE8 pripravuje celý rad kávových klasík od ristretto a espresso po café crème ale tiež jedným stlačením aj rad populárnych mliečnych špecialít ako je cappuccino, latte macchiato, Flat White ...

Nádržka na vodu s objemom 3 litre, násypka na zrnkovú kávu s kapacitou 500 g a kontajner na odpad pre 25 porcií uľahčuje starostlivosť o kávovar. Vďaka týmto hodnotám nebude kávovar vyžadovať príliš veľa Vašej starostlivosti. Navyše zamknutím niektorých funkcií zaistíte, aby užívatelia nemenili dôležité hodnoty v nastavení, ale iba si užívali dokonalú kávu jedným stlačením tlačidla. Praktická je aj nastaviteľná výpusť pre mliečne špeciality s integrovaným kapučinátorom a tryskou na kávu.

Video predstavenie kávovaru JURA IMPRESSA WE8

 

Najnovšie technológie pre dokonalú kávu

Vďaka patentovaným technológiám JURA a skvelému vyladeniu prístroja zaručeného mnohoročnými skúsenosťami s výrobou a vývojom kávovarov, Vám profesionálny kávovar Jura WE8 dokáže pripraviť dokonalú kávu aj mliečne špeciality a mliečnu penu na úrovní skvelého profesionálneho baristu a to všetko jedným stlačením (OneTouch).

Aróma G3 mlynček nastaviteľný v šiestich úrovniach hrubosti, variabilná sparovacia jednotka 5 - 16 g (dokáže pripraviť extra silné espresso alebo 2 bežné sedem gramové na jedno mletie, čo urýchli čas pri výrobe dvoch nápojov naraz), P.E.P. - Pulzné preparenie pre ešte lepšiu arómu, skvelú penu a dokonalú extrakciu, krátky interval medzi výrobou jednotlivých nápojov, dokonale elektronicky riadený proces. Vďaka tomu všetkému si môžete vychutnať dokonalú chuť kávy!

Veľkou prednosťou prístroja sú aj spomínané mliečne špeciality ako sú napríklad cappuccino, latte macchiato, Flat White. To všetko jedným stlačením a ľahko. Samozrejmosťou je aj výroba mliečnej peny. Celú údržbu i prevádzku uľahčuje tiež možnosť dokúpenia a napojenia wifi chladničky na mlieko (komunikuje s prístrojom a monitoruje dostatok mlieka). Vďaka tomu je starostlivosť o "mliečne cesty" ešte príjemnejšia a predovšetkým bezúržbovejšia. (Pre ďalšie info volajte nášho predajcu, viď kontakty).

TÜV certifikovaná záruka hygieny

Čistota a hygiena sú na pracovisku nevyhnutné. Integrované preplachy a čistiace programy v kombinácii so špeciálne vyvinutými čistiacimi prostriedkami Jura zaistia dokonalú hygienu jednoduchým stlačením jediného tlačidla - čo je dokonca certifikované spoločnosťou TÜV Rheinland. Vďaka tomu je Jura WE8 vynikajúcou voľbou pre priestory, ktoré prevádzkujú HACCP koncept (prevádzky so zvýšenou kontrolou prostredia).

Ďalším prvkom dokonalej hygieny je inteligentný vodný systém (I.W.S.®). Vodné filtre CLARIS Smart poskytujú vodu dokonalej kvality pre najlepšiu možnú chuť kávy. Chránia tiež kávovar pred vodným kameňom a odstraňujú z vody látky, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na chuť a arómu (ako sú ťažké kovy alebo chlór). Aby bolo možné maximálne využiť kapacitu filtra, vyvinula spoločnosť JURA funkciu inteligentného vodného systému (I.W.S.®). Filtračná patróna a kávovar sú bezdrôtovo spojené technológiou RFID (Radio-frequency Identification). Filter je detekovaný automaticky. Použitie filtra nikdy nebolo jednoduchšie a spoľahlivejšie.

Starostlivosť o mliečne cesty uľahčuje tiež priložená čistiaca dvojnádobka, vďaka ktorej bude starostlivosť o kapučinátor hračkou.

Dokonalé vyladenie prístroja podľa Vašich požiadaviek

Vďaka širokým možnostiam nastavenia nápojov aj celého prístroja pomocou TFT displeja v slovenčine je možné vyladiť všetko presne podľa Vašej chuti, potrieb i Vašich ekonomických predstáv. Možno nastaviť ako objem nápojov, tak aj silu kávy (dávku kávy), teplotu propaření, hrubosť mletia, interval vypnutie a mnoho ďalšieho.

K veľkým prednostiam radu WE patrí tiež niekoľko užívateľských úrovní. Vďaka tomu je možné povoliť bežným užívateľom len niektoré funkcie (nápoje), aby tak nedochádzalo k nechceným úpravám v nastavenia prístroja. Takže napríklad umožníte zamestnancom iba 2 druhy nápojov (napr. malé a veľké espresso) a ako výroba iných, tak nastavenie a servisné úkony im zostanú skryté. Prístup k čistiacim programom bude mať osoba poverená starostlivosťou o kávovar a možnosť úprav nápojov a prístup k celkovému nastavenie prístroja budete mať iba Vy.

Jednoduchá starostlivosť - inštruktážne video na údržbu prístroja

Jednoduchá starostlivosť - inštruktážne video na čistenie mliečnych ciest

 

Hmotnosť 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

      jura_ikona

logo-jura

 O spoločnosti JURA

Držíme krok s meniacimi sa časmi

Už od roku 1931 sa švajčiarska spoločnosť JURA Elektroapparate AG venuje vývoju inovatívnych vysokokvalitných prístrojov pre domácnosť.
Spoločnosť JURA právom patrí medzi priekopníkov v oblasti vývoja kávovarov a prístrojov na výrobu espressa. Už od polovice 80. rokov je jedným z hlavných pilierov pokroku na poli plnoautomatických prístrojov na kávu pre domácnosti. V súčasnosti naša spoločnosť využíva svoje skúsenosti a know-how na vývoj poloprofesionálnych aplikácií v sektore prístrojov pre kancelárie a gastronómiu.
Tradičná švajčiarska značka sa stala globálnym hráčom. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza vo švajčiarskom meste Niederbuchsiten. Spoločnosť JURA je zastúpená v Nemecku, Rakúsku, USA, Veľkej Británii, Austrália, Španielsko, Švédsko a juhovýchodnej Ázii vlastnými predajnými organizáciami a spoločnými podnikmi. V mnohých iných častiach sveta pôsobí JURA na trhu v úzkej spolupráci s distribútormi.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.