BIALETTI Easy Timer 3 porcie

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Klasický hliníkový moka kávovar pripravený na použitie všade tam, kde nie je žiadny iný zdroj tepla. Vďaka základni, ktorú stačí pripojiť do 220V elektrickej siete, je možné tento kávovar používať aj na chate, či dovolenke, proste takmer všade. Kávovar je možné používať iba s podstavcom, nie je ho možné umiestniť na iný zdroj ohrevu.

Podstavec má navyše v sebe zabudovaný časovač, ktorým si dokážete naplánovať prípravu kávy tak, aby na Vás čakala hneď po prebudení, na čo budete upozornení zvukovým signálom. Kávovar sa po pripravení kávy automaticky vypne. Bialetti Easy Timer udržiava kávu po jej príprave ešte 20 minút teplú. Ranné zobúdzanie nebolo nikdy voňavejšie!

Dostupnosť Na dotaz
Jednotková cena €119 / 1 ks
Cena €99,17 bez DPH
€119 / ks    
Kód tovaru 434
Značka BIALETTI
Kategória Alternatívne metódy prípravy kávy
Záruka 2 roky
 

 

Technické špecifikácie výrobku:

Farba:

Alu/čierna

Materiál tela:

Potravinársky hliník

Zdroje ohrevu:

Základňa

Objem kávovaru: 3 dcl / 21 g (6 šálok)

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať.

Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií tj, s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

Hmotnosť 1.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

bialetti-logo